1600
1609
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4182 بازدید | 717 پست

سلام دوستان.امروز به نیت سلامتی وتعجیل در ظهور امام زمان عج سوره مبارکه حشر خوندم انشااله همگی حاجت روا بشیم.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1522

🌹🌹🌹🌹🌹

چهارم آبان : @lightness    

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
🌹🌹🌹🌹🌹 چهارم آبان : @lightness     عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (ع ...

خیلی ازتون ممنونم❤انشالله همگی حاجت روا بشیم بحق امام حسین

خواهرای عزیز برام دعا کنین حتما❤❤

1432
سهم امروز رو خوندم ایشالا همه حاجت روا شن:)

ان شاالله بزودی حاجتروابشی.

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           

سلام تشكر از استارتر عزيز و همه دوستان 

با اميد برآورده شدن همه ي حاجات انشالله 

من اولي رو خوندم به نيت امام زمان 

امروزم عمري باشه ميخونم و فردا اعلام ميكنم تشكر 

فقط لطفا لايكم كنيد بتونم برگردم هرچند لينكو ذخيره كردم . بازم ممنون

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
1403

@lightness    

سلام منم اين دوروز رو خوندم

دوست عزيزم انشالله حاجتت روا بشه به حق امام رضا💙💙💙💙

یبار مهمون داشتیم.سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه .گفت :بفرمایید کالاد ساهو 😐    ما😳     کالاد ساهو 😬     بابام😨    مهمون😁     آخرش هم یکی زد پس کله من رفت بیرون😂                                                                                                                                                            دوستای مهربونم 💜ممنون میشم اگه برای حاجتام، یدونه صلوات بفرستین 😍   1_خریدنِ یه خونه ی دوخواب که  مال خودمون باشه و مستقل بشیم❤️    2_شفای مریضایی ک تو فامیلم هست❤️و همچنین بقیه ی مریض ها     3_آمرزش روحِ پدرم وسلامتیِ خانواده ام❤️    4_ خدای مهربون،بوَقتِش،بهم یه بچه ی سالم وصالح بده❤️🙏 5_ارتقاء شغلی همسرم♥        و از همه مهم تر،ظهور امام زمان😍😍       اگه خواستين بفرستين،واسه همش يدونه کافيه عزيزاي من،ممنونم😍😍❤❤    مرسی از محبتتون خواهرای مهربونم😍
1611