1874
1955
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4329 بازدید | 717 پست

سلام دوستان.امروز به نیت سلامتی وتعجیل در ظهور امام زمان عج سوره مبارکه حشر خوندم انشااله همگی حاجت روا بشیم.

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

🌹🌹🌹🌹🌹

چهارم آبان : @lightness    

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
🌹🌹🌹🌹🌹 چهارم آبان : @lightness     عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (ع ...

خیلی ازتون ممنونم❤انشالله همگی حاجت روا بشیم بحق امام حسین

خواهرای عزیز برام دعا کنین حتما❤❤

میشه یه صلوات برای سلامتی و ظهور امام زمان بفرستین تا ایشون در حق من دعا کنن که یه ازدواج خوب قسمتم بشه؟
1967
@lightness عزيز ان شالله حاجت روا باشيد التماس دعا

شماهم حاجت روا بشین به حق امام حسین خواهرم❤

میشه یه صلوات برای سلامتی و ظهور امام زمان بفرستین تا ایشون در حق من دعا کنن که یه ازدواج خوب قسمتم بشه؟
سهم امروز رو خوندم ایشالا همه حاجت روا شن:)

ان شاالله بزودی حاجتروابشی.

دعا رمز اجابت است، نمي شود به کسي دعا بدهند اجابت ندهند. فرمود: «من اعطي الدعا فقد اعطي الاجابة» اگر ديديد زبان خواستن به شما دادند بدانيد کار تمام شده است و حتما اجابت هم به دنبالش مي آيد. نمي شود انسان بخواهد و خدا ندهد «لِكُلِّ مَسْأَلَةٍ مِنْكَ سَمْعٌ حَاضِرٌ وَ جَوَابٌ عَتِيد»(۱) هر سوالي که از خداي متعال باشد، براي اين سوال خدا گوش شنوايي در عالم گذاشته است و به دنبالش يک جواب حاضر و آماده اي هم هست.

سلام تشكر از استارتر عزيز و همه دوستان 

با اميد برآورده شدن همه ي حاجات انشالله 

من اولي رو خوندم به نيت امام زمان 

امروزم عمري باشه ميخونم و فردا اعلام ميكنم تشكر 

فقط لطفا لايكم كنيد بتونم برگردم هرچند لينكو ذخيره كردم . بازم ممنون

تو کنار منی نمی ترسه دلم   
8

@lightness    

سلام منم اين دوروز رو خوندم

دوست عزيزم انشالله حاجتت روا بشه به حق امام رضا💙💙💙💙

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤
1718