1507
1411
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4104 بازدید | 717 پست
🌹🌹🌹🌹🌹 هجدهم آبان : @gilas123   . عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) ...

سلام عزیزم من این دو ردز رو به موقع به نیت دوستان عزیزمون خوندم انشالله که حاجت روا و عاقبت بخیر بشن.

عزیزم، به نیتتون خوندم ان شاءالله حاجت روا بشید 

مرسی دوست قشنگم. حاجتروا بشی عزیزم

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
@mahsayiii_j     دوست خوبم برای برآوردن شدن حاجات و آرزوهات دعا کردم.انشالله عاقبت به خی ...

ممنون عزیزدلم. انشالله به همه حوائجت برسی دوست قشنگم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

@gilas123   دوست عزیزم امروز به نیت حاجتت سوره مبارک حشر قرائت کردم. انشالله به تمام خواسته هات برسی و عاقبت بخیر بشی❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم یدفعه اومدم دیدم صدام زدین خیلی خوشحال شدم  برای یک دل شدنم و ارامشم خیلی دعا کنید ان شا ...

عزیزم بعد از نماز ظهر و عصر سوره حشر به نیت شما خوندم امیدوارم آرامش داشته باشین زیر سایه لطف خداوند و در پناهش باشی

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
1473
1485
ممنون میشم اگه بشه منم توی ختمتون شرکت کنم

فعلا ختم مون مدتیه شروع شده اشاءالله از ختم های بعدی منشن تون می کنم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

🌹🌹🌹🌹🌹

نوزدهم آبان : @narges6819    

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
1476

@narges6819   انشاالله بزودی حاجتروابشی.

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           
1508