1920
1924
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4299 بازدید | 717 پست
🌹🌹🌹🌹🌹 هجدهم آبان : @gilas123   . عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) ...

سلام عزیزم من این دو ردز رو به موقع به نیت دوستان عزیزمون خوندم انشالله که حاجت روا و عاقبت بخیر بشن.

@mahsayiii_j     دوست خوبم برای برآوردن شدن حاجات و آرزوهات دعا کردم.انشالله عاقبت به خی ...

ممنون عزیزدلم. انشالله به همه حوائجت برسی دوست قشنگم

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

@gilas123   دوست عزیزم امروز به نیت حاجتت سوره مبارک حشر قرائت کردم. انشالله به تمام خواسته هات برسی و عاقبت بخیر بشی❤️

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
عزیزم یدفعه اومدم دیدم صدام زدین خیلی خوشحال شدم  برای یک دل شدنم و ارامشم خیلی دعا کنید ان شا ...

عزیزم بعد از نماز ظهر و عصر سوره حشر به نیت شما خوندم امیدوارم آرامش داشته باشین زیر سایه لطف خداوند و در پناهش باشی

دل قوی دار که بنیاد بقا محکم ازوست
1922
1911

🌹🌹🌹🌹🌹

نوزدهم آبان : @narges6819    

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
1904

@narges6819   انشاالله بزودی حاجتروابشی.

دعا رمز اجابت است، نمي شود به کسي دعا بدهند اجابت ندهند. فرمود: «من اعطي الدعا فقد اعطي الاجابة» اگر ديديد زبان خواستن به شما دادند بدانيد کار تمام شده است و حتما اجابت هم به دنبالش مي آيد. نمي شود انسان بخواهد و خدا ندهد «لِكُلِّ مَسْأَلَةٍ مِنْكَ سَمْعٌ حَاضِرٌ وَ جَوَابٌ عَتِيد»(۱) هر سوالي که از خداي متعال باشد، براي اين سوال خدا گوش شنوايي در عالم گذاشته است و به دنبالش يک جواب حاضر و آماده اي هم هست.
1918