1874
1959
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4329 بازدید | 717 پست
نه گلم نوشتم اسم شونو اسم همه عزیزانی که گفتند شرکت میکنند رو نوشتم چند بار هم بررسی کردم فقط ابتدا ...

سلام مرسی عزیزم که صدام زدین.وممنون بابت اینکه نیتم رو  نوشتین.😍

هدیه به صاحب الزمان (عج) ، سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ⁦⁦❇️ ⁦⁦❇️⁩⁦ ⁩⁩سوم آبان lightn ...

سلام مرسی...ان شاالله ک همه تون حاجت رواشین من شایدنتونم هرروزاطلاع بدم اما میخونم

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

🌹🌹🌹🌹🌹

سوم آبان : سوره حشر هدیه به آقا امام زمان (عج) ، به نیت سلامتی و تعجیل در فرج مولا

⁦♥️⁩اللهم عجل لولیک الفرج⁦♥️⁩

⁦❇️⁩آمین یا رب العالمین بحق محمد و آله الطاهرین⁦❇️⁩

یا الله یا رحمان یا رحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک
1983
سلام عزیزم اسم منم بنویس حتما. شرمنده سرم شلوغ بود نتونستم نگاه کنم پیام دادین یانه براهمین دیر پیام ...

سلام خانمی.لیست تکمیل شده ان شاءالله اگر مایل باشید ختم های بعدی منشن تون می کنم⁦❤️⁩

1984

سلام دوستان. ان شاءالله حاجت روا شین. من خوندم

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .99/03/29مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.
8
هدیه به صاحب الزمان (عج) ، سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ⁦⁦❇️ ⁦⁦❇️⁩⁦ ⁩⁩سوم آبان lightn ...

سلام منم مایلم شرکت کنم امکانش هست؟ 

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا

اللهم عجل لولیک الفرج  

دعا رمز اجابت است، نمي شود به کسي دعا بدهند اجابت ندهند. فرمود: «من اعطي الدعا فقد اعطي الاجابة» اگر ديديد زبان خواستن به شما دادند بدانيد کار تمام شده است و حتما اجابت هم به دنبالش مي آيد. نمي شود انسان بخواهد و خدا ندهد «لِكُلِّ مَسْأَلَةٍ مِنْكَ سَمْعٌ حَاضِرٌ وَ جَوَابٌ عَتِيد»(۱) هر سوالي که از خداي متعال باشد، براي اين سوال خدا گوش شنوايي در عالم گذاشته است و به دنبالش يک جواب حاضر و آماده اي هم هست.
سلام منم مایلم شرکت کنم امکانش هست؟  

سلام خانمم. لیست تکمیل شد عزیزم.ان شاءالله مایل باشید ختم های بعدی منشن تون میکنم⁦♥️⁩

1718