1507
1520
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4131 بازدید | 717 پست
هدیه به صاحب الزمان (عج) ، سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ⁦⁦❇️ ⁦⁦❇️⁩⁦ ⁩⁩سوم آبان lightn ...

سلام مرسی...ان شاالله ک همه تون حاجت رواشین من شایدنتونم هرروزاطلاع بدم اما میخونم

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

سلام لطفا برای منم بنویسین به نیت بچه دار شدن انشاءالله به حق همین سوره حشر همین ماه منم مامان شم به حق دعاهای شما 

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت که این ماه تیکرم واقعی میشه و من مامان میشم   

🌹🌹🌹🌹🌹

سوم آبان : سوره حشر هدیه به آقا امام زمان (عج) ، به نیت سلامتی و تعجیل در فرج مولا

⁦♥️⁩اللهم عجل لولیک الفرج⁦♥️⁩

⁦❇️⁩آمین یا رب العالمین بحق محمد و آله الطاهرین⁦❇️⁩

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ
1475
سلام عزیزم اسم منم بنویس حتما. شرمنده سرم شلوغ بود نتونستم نگاه کنم پیام دادین یانه براهمین دیر پیام ...

سلام خانمی.لیست تکمیل شده ان شاءالله اگر مایل باشید ختم های بعدی منشن تون می کنم⁦❤️⁩

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

ممنون عزیزم

اَللّـهُـمَّ اِنّـا نَرغَـبُ اِلَـیـکَ فی دَولَـةٍ کریـمةٍ تُـعِزُّ بـِهَـا اِلاســلامَ و اَهـلَهُ و تُذَّلُ بِهَ النـِّفاق و اَهـلَهُ....خدایــا به سوی تو مشتـاقـیم برایه یـافتن دولت کریـمه ای که اســلام و اهلـش را بـه آن عزیـز گردانـی و نفـاق و اهلـش را به وسیـله ی آن خوار سازی🙏🙏🙏 الحمـدُلِلّهِ الَّـذی جَعَلَنـا مِنَ المُتمَسِکینَ به وِلایةِ مولانا امیر المومنین علــی بن ابـی طالب علیه السلام♥♥
8

سلام دوستان. ان شاءالله حاجت روا شین. من خوندم

انتظار،تلخ ترین اتفاق زندگیه که اگه به وقتش اتفاق نیفته دیگه مهم نیست چی میخواد بشه.    ‌           صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند          
1474
هدیه به صاحب الزمان (عج) ، سلامتی و تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) ⁦⁦❇️ ⁦⁦❇️⁩⁦ ⁩⁩سوم آبان lightn ...

سلام منم مایلم شرکت کنم امکانش هست؟ 

لطفا برای برآورده شدن حاجات منم یک صلوات بفرستید حین دعا و نیایش به یاد منم باشید التماس دعا

اللهم عجل لولیک الفرج  

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           
عزیزم منک چند روز بهتون گفتم اسممو بنویس

گلم ظاهرا اشتباه گرفتید چون شما اصلا تو تاپیکم پست نذاشتید خانمم⁦♥️⁩

سلام منم مایلم شرکت کنم امکانش هست؟  

سلام خانمم. لیست تکمیل شد عزیزم.ان شاءالله مایل باشید ختم های بعدی منشن تون میکنم⁦♥️⁩

1514