1464
1411
عنوان

🌹🍃 ختم 41 روز سوره حشر 🍃🌹

| مشاهده متن کامل بحث + 4124 بازدید | 717 پست

🌹🌹🌹🌹🌹

شانزدهم آبان : @mahsayiii_j    ( به نیت سلامتی خودشون و فرزند تو راهی شون )

عزیز دلم ان شاءالله با واسطه امام زمان (عج) حاجتت برآورده بخیر بشه . الهی دلشاد و عاقبت بخیر بشی.آمین یا رب العالمین

⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُکَ

@mahsayiii_j   ان شاالله بزودی حاجتروابشی و خودتون و نینی تو دلیتون صحیح و سالم باشید .

چه برکتی دارد دوست داشتنت خدایااا💗خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گنهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم           

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

@mary_ryan   عزیزم به نیتت سوره حشر قرائت شد. ان شاءالله حاجت روا بشین.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
1484
یه دنیا ممنونم.الهی که عاقبت به خیر بشی دوست خوبم

ممنون از دعای عالیت. همچنین عزیزم.

"السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ، اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَعَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَعَلی اَصْحابِ الْحُسَیْن"❤محرم❤ وقتی اولین ماه شد‌ می‌دانست اولین‌ها را رسالتی بر دوش است؛ اما نمی‌دانست روزی تا آخر زمان یادآور یک حماسه،یک قیام خونین ❤انقلاب حسینخواهد شد. سیاوش رودکلی
1432
🌹🌹🌹🌹🌹 شانزدهم آبان : @mahsayiii_j    ( به نیت سلامتی خودشون و فرزند تو راهی شون ...

مرسی دوست مهربونم. همچنین شما گلم❤️❤️❤️

فقط 26 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
@mahsayiii_j   عزیز به نیتتون سوره مبارکه حشر خونده شد انشالله حاجترواباشید

مرسی دوست قشنگم. انشالله همه باهم به حاجتامون برسیم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
@mahsayiii_j   عزیزم به نیت حاجتروایت و سلامتی فرزندتون خوندم

مرسی مهربونم. الهی به همه آرزوهات برسی❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@mahsayiii_j   حاجت روا بشین ان شاالله

مرسی گلم. عاقبت بخیر بشی الهی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
@mahsayiii_j   الهی که حاجت روا بشی

مرسی عزیزدلم. همچنین شما گلم🌹🌹

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1474
@mahsayiii_j   ان شاالله بزودی حاجتروابشی و خودتون و نینی تو دلیتون صحیح و سالم باشید .

مرسی دوست قشنگ و مهربونم. انشالله به تمام خواسته هات برسی❤️❤️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1514