2726
عنوان

ناباروری pct منفی

91 بازدید | 6 پست

کسایی که فقط مشکل pct منفی داشتن آیا باردار شدن چیکار کردن ؟؟چه قرصی مصرف کردید ؟؟دکترتون کی بود؟؟

دی ماه ۹۸بعد یکسال اقدام میخواستم برم iui که همون ماه باردار شدم ۱۹اسفند ۹۸تو ان تی فهمیدم ایست قلبی کرده  خرداد ۹۹ناخواسته وقتی زیر نظر دکتر عارفی بودم باردار شدم ۱۹بهمن ۹۹پسرم بدنیا اومد 😍😍

چی هست این

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه تستیه که باید نزدیکی داشته باشی بعد ۴ ساعت بری دکتر از ناحیه واژن نمونه برمیداره بعد می فرسته آزمایشگاه

دی ماه ۹۸بعد یکسال اقدام میخواستم برم iui که همون ماه باردار شدم ۱۹اسفند ۹۸تو ان تی فهمیدم ایست قلبی کرده  خرداد ۹۹ناخواسته وقتی زیر نظر دکتر عارفی بودم باردار شدم ۱۹بهمن ۹۹پسرم بدنیا اومد 😍😍

به من ایزوپرین داد دکتر با دگزامتازون 

یه تستیه که باید نزدیکی داشته باشی بعد ۴ ساعت بری دکتر از ناحیه واژن نمونه برمیداره بعد می فرسته آزم ...

عزیزم شما pct تون‌چند بار منفی شد؟

برای درمانش چیکار کردید؟