1507
1482

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

1473
من اینستا دارم خواهر ولی زیاد وارد بهش نیستم نتیجه هم گرفتی

من ریزش مو داشتم رزماری و بنفشه میزنم خوب شده ماکادمیاام برای ساقه مو خوبه شما برای چی میخوای؟

کاربری قدیمم تعلیق شد😭😭😭

من خودم میفروشم روغن های گیاهی و درمانیو اگه خواستی بیا ت ل گ رام برات عکس محصول و توضیحاتو بفرستم 

Zahrakhm1@

برای پسرعموی عزیزم که تو سن26سالگی مارو ترک کرد یک صلوات بفرستید ممنون❤❤
من ریزش مو داشتم رزماری و بنفشه میزنم خوب شده ماکادمیاام برای ساقه مو خوبه شما برای چی میخوای؟

من چون تو شیر دهی هستم میریزه بعدم رشد موهام خیلی کمه

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
8

ماکادمیا، یکی از مغذی‌ترین خشکبار جهان است و بسیار انرژی‌زا و حاوی ترکیبات مفید می‌باشد. روغن آن حاوی ویتامین‌های نیاسین، ب 1 و ب2 و ب 6 می‌باشد و سرشار از مواد معدنی است. همچنین اسیدهای چرب ضروری در آن باعث ایجاد خاصیت جوان‌سازی و ترمیم‌کنندگی پوست و مو است.

موارد استفاده

پوست • جوانساز • مرطوب‌کننده • مناسب برای پوست چرب • تحریک بافت‌سازی • موثر در کاهش جوش • ضدالتهاب، خارش و قرمزی پوست مو • ضدوز • نرم‌کننده و درخشان‌کننده مو • برطرف‌کننده گره مو • محرک رشد مو • رفع موخوره

1396
من چون تو شیر دهی هستم میریزه بعدم رشد موهام خیلی کمه

خب ماکادمیا خیلی رو ریزش تاثیر نداره بیشتر ابرسانی میکنه یجایی خوندم خانم هایی که تو  شرایط شما هستند شیربادام خیلی خوبه براشون

کاربری قدیمم تعلیق شد😭😭😭

این روغن به دلیل سرشار بودن از ویتامین E و اسیدهای چرب، یکی از بهترین روغن‌های طبیعی برای رطوبت‌رسانی و جوان‌سازی پوست و مو است. از جمله اثرات شگفت‌انگیز روغن آرگان برای موها می‌توان نرم کنندگی، حالت دهندگی، ترمیم موخوره و افزایش رشد مو‌ها را نام برد. روغن آرگان به عنوان یک روغن ضد پیری‌، غنی از ویتامین‌ها و مواد مغذی است که جهت مراقبت از پوست نیز استفاده می‌شود. این روغن یک آنتی‌‌اکسیدان طبیعی است و می‌تواند با افزایش اکسیژن‌ رسانی درون ‌سلولی خطوط و چین و چروک صورت را صاف نماید، همچنین به دلیل قابلیت ارتجاعی از پوست به محافظت و به بازسازی سلول‌های پوست کمک می‌کند. روغن آرگان با تاثیر و خاصیت محافظت از پوست سبب بهبود اختلالات پوستی از جمله سوختگی، اگزما و التهاب‌های پوستی می‌شود و از خشکی و یا خارش پوست جلوگیری می‌کند. با توجه به خواص معجزه‌آسا و تاثیرات روغن آرگان استفاده‌ی منظم و مداوم از آن توصیه می‌شود.

موارد استفاده

• موثر در سلامت پوست، مو و ناخن ها • آنتی اکسیدان طبیعی • محافظت و بازسازی سلول های پوستی • جلوگیری از خارش و خشکی پوست • رفع موخوره و خشکی موی سر • مغذی، روشن کننده و جوان کننده پوست • مناسب برای رفع سوختگی، اگزما و التهاب‌های پوستی

1508