2733
2734

تا ٢٠تا يك تا ٤٠تا ٢و تا٦٠تا٣

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم چه توی دنده دادن چه معکوس دادن باید گوش کنی..خودت میفهمی که کی باید دنده داد و کی باید معکوس داد.اون موقع ک من آموزش رانندگی میرفتم ماشین آموزشگاه کیلومترش خراب بود یعنی خود مربیم اینکارو کرده بود من نمیفهمیدم دور موتور چقدره و چقدر سرعت دارم..حسنشم این بود ک بدون اینکه حواسم هی به عقربه ها باشه دنده میدم و خوب تمرکزم روی ماشینه

عزیزم چه توی دنده دادن چه معکوس دادن باید گوش کنی..خودت میفهمی که کی باید دنده داد و کی باید معکوس د ...

واسه دنده زیاد کردن از صدا میفهمم.ماشین یه حالت سنگینی داره.وقتی دنده زیاد میکنم انگار نفسش درمیاد میگه آخیش😁

ولی دنده معکوس چه جوریه صداش؟

نمیتونم بگم سرعتت چقد شد چون تو که حین رانندگی ب سرعت گیر نگا نمیکنی که چقد سرعت داری....مثلا دنده ۳ بود رسیدی ب میدون ماشین جلوت نبود فقط بخوای سرعتتو کم کنی میری ۲ ...راهت باز شد دوباره میری ۳....باید عملی بهت بگم اینجور نمیشه😓

عزیزم چه توی دنده دادن چه معکوس دادن باید گوش کنی..خودت میفهمی که کی باید دنده داد و کی باید معکوس د ...

منظورت صدای موتوره؟

خب این چون بلد نیست باید اول با همون دور موتور کار کنه کم کم با صدا متوجه میشه 

2706