2737
2734

کارت عابرم دستشه رفته ۸۵۰ کشیده برا اجاره خونه. عروسی ابجیم در پیشه دیشب یخرده خریدامو کردم یه تیکه طلا هم برا کادو ابجیم خریدم. پول خیاطیم مونده بود که هنو ندادم حالا فقط ۱۵۰ تو کارت مونده اعصابم خورده ناهار میکشیدم یادم به دعوای زن و شوهرا تو تاپیک لیا افتادم که ظرف میشکوندن میخواستم سینی رو بکوبم زمین گفتم ولش کن یبار خریت کردی بسه(قبلا اینکارو کرده بودم و نتیجش شد سقط) ناهار براش کشیدم داره با ولع میخوره قبلنا دعوا میکردیم من نمیخوردم اونم نمیخورد حالا حرصم گرفته هم ازینکه کارتمو خالی کرده هم داره بی من ناهار میخوره خندم گرفته که کم محلم کرده البته اینجوری بهتره که اعصابش خورد نی ریلکس باشه منم راحتترم. زبونشم درازه میگه غصه پول نخور هروقت بخوای پول میریزم به کارتت ولی از کجا..... میدونم نداره.نمیخوادم عین مامان بزرگا نصیحتم کنید که زن و شوهر باید کمک حال هم باشن چون نمیدونین تا بحال اقد که من خرج کردم برا زندگیمون اون نکرده.. حالا مثلا قهرم ولی داره خندمم میگیره اعصابمم خورده دست چپمم درد میکنه 

جانا دلم ربوده ای فریبانه !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کارتت وموجودی توش یه چیز شخصیه چرا دادی دستش اصلا چرامیگی چقدر پول داری!!!

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀

الان با گریه دارم میگم تا شب یه تومن باید بریزی به حسابم اونم میگه کارتمو بهت میدم برو هرچی میخوای بکش ولی میدونم گ و ز م نداره توش

2738
عزیزم عابر بانکتو بهش نده همیشه یه کوچولو پس انداز داشته باش  منم گاهی قهر میکنم خندم میگیره

اره ماههای قبلی ازین کارتم یه مقداریش به کارت پس اندازم انتقال میدادم ولی این ماه نشد.ولی کارتم فعلا دستشه البته اگه بدم بهم میده.ولی اینروزا یخرده شرایطمون سخت شده میگم مشکلی نیست

2706