2737
2734
عنوان

کودک آزاری. کمک کنید

1697 بازدید | 180 پست

سلام خانوما 

داداشم 10سالشه بچه مظلومی هست و بسیار ترسو یه مدت خیلی آشفته بود و هرچی گفتم چی شده نمیگفت همش میترسید و شک کردم نکنه کسی تهدید کردتش اخه نمیرفت بازی و خیلی کارای دیگه خلاصه و چن ماه بود وزنش کم شد بی اشتها و افتضاح امروز انقد سر ب سرش گذاشتم ک یهو زد زیر گریه و گفت چن تا کلاس ۸تمی فلان کاررو با اجبار کردن و بعد اونم همش تهدید ک باید بیای وگرنه میگیم ب خانوادت و فیلم گرفتن....خیلی حالم بد شد الان چیکار کنم 

ب پدرم نمیتونم بگم بااینکه اونارو تنبیه میکنه اما خیلی بداخلاق هست و میدونم باحرفاش داداشمو بدترحالشو میکنه 

راهنمایی کنید

خدایا منو یه دل سیر ببخش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سریع با مدیر مدرسه در میون بذار این موضوع رو اصلا سکوت درست نیست

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2728
2738

عزیززززم😔

در مدرسه کربلا کودکان به چشم خود دیدند که بابا دو بخش است بخشی بر صحرا و بخشی بر سر نیزه اما اینکه عمو چند بخش است را فقط بابا می‌داند   《صَلی الله عَلیک یا ابا عبدالله 》
حتما پيش مشاور بريد در اون مدرسه رو هم بريد تخته كنيد با داد وبيداد

انقدر داغون شده ک قیافش بهم ریخته کاش زودتر میگفت از ترس پدرم ساکت مونده

خدایا منو یه دل سیر ببخش
حتما پيش مشاور بريد در اون مدرسه رو هم بريد تخته كنيد با داد وبيداد

بچه ها دسترسی‌ ن به اینترنت و فیلم های پ و ر ن راحت شده، دیگه مدارس هم جای امنی نیست آدم می‌ترسه بچشون بفرسته مدرسه حتی، خدا کمکمون کنه

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706