2726
وای خدا منم خیلی ناارومم یعنی میشه زودتررومنم اثر کنه

اگه اثر نداره برو دكتر شايد اس سيتالوپرام برات تجويز كنه

از ميزان عصبانيتت كم ميكنه آروم ميشي

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
اگه اثر نداره برو دكتر شايد اس سيتالوپرام برات تجويز كنه از ميزان عصبانيتت كم ميكنه آروم ميشي

حالا ک ۳ روزه شروع کردم یعنی تاالان باید اثرمیکرد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ک ۳ روزه شروع کردم یعنی تاالان باید اثرمیکرد؟

حالا ادامه بده. من ميخورم روز بعدش اثر ميكنه😀

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
نمیترسی بعدا نشه بزاریش کنار؟

زیرِ نظرِ پزشکم... خودش کمکم میکنه کم کم بزارمش کنار ، بهتر ازینه خودکشی کنم از افسردگی!!

تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
2728
روي منم خواب آور نيس فقط ريلكس وبي خيال ميشم من واسه افسردگي بعد زايمان خوردم ولي الان يه پسر بيش ...

اره واسه منم همینطوره... پسرت رو ببر دکتر واسش یا آتوموکستین مینویسه یا ریتالین ولی فک کنم آتوموکستین بنویسه چون کم خطرتره

تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
اره عزیزم درست میگی امامن سرخود شروع کردم

برو دکتر عزیزم این داروا شوخی بردار نیس سرِخود بخوری برو دکتر شاید اصن واست یه قرصِ دیگه بنویسه بهتر ازین

اره واسه منم همینطوره... پسرت رو ببر دکتر واسش یا آتوموکستین مینویسه یا ریتالین ولی فک کنم آتوموکستی ...

مرسي عزيزم واسه همدرديت😘😘❤️❤️❤️

الان يه ساله تحت نظره پزشكه ريسپريدون مصرف ميكنه

ولي خب طول درمان داره هنوز خوب خوب نشده ولي خيلي بهتره

مرسي عزيزم واسه همدرديت😘😘❤️❤️❤️ الان يه ساله تحت نظره پزشكه ريسپريدون مصرف ميكنه ولي خب طول درما ...

فدات عزیزم... ان‌شاالله که بهترم میشه❤