2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چندوقته میخوری؟ بعداز چقدر اثرش معلوم میشه؟ اعتیاداورنیست؟

من الان یه بسته تموم کردم بستهء دومم... تقریبن از همون دو سه روز بعدش اثراتشو دیدم البته اینم بگم من دوتا قرصِ دیگه هم میخورم

تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
من میخورم... خیلی خوبه که ، هم احساس رو کنترل میکنه هم شادی‌آوره  

من تو يه پست نوشتم شادي آوره خانوما اومدن ريختن رو سرم كه خواب آوره😕😕😐😐😐

الان دچار دوگانگي شدم😬

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
من تو يه پست نوشتم شادي آوره خانوما اومدن ريختن رو سرم كه خواب آوره😕😕😐😐😐

سه روزه میخورم نه شادی اور بوده نه خواب اور فعلا

فقط از این میترسم بعدا نتونم بزارمش کنار ب نظرتون اعتیاداوره؟

من تو يه پست نوشتم شادي آوره خانوما اومدن ريختن رو سرم كه خواب آوره😕😕😐😐😐 الان دچار دوگانگي شدم ...

اصلااااا خواب آور نیست، من دیگه دارم مصرف میکنم بعدم من چون افسردگی دارم زیاد میخوابم دکتر از وقتی اینا رو واسم نوشته خوابم دقیق تنظیم شده... 

تیکرِ روزِ تولدم هستش که مصادف میشه با دوطرفه شدنه همین عشقی که تمامِ وجودمو گرفته!!❤
سه روزه میخورم نه شادی اور بوده نه خواب اور فعلا فقط از این میترسم بعدا نتونم بزارمش کنار ب نظرتون ...

واكنشاش مختلفه خب رو هركس

من خودم ميخورم ريلكس ميشم

اما خواهرم ميخوره فقط ميخوابه😂

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
اصلااااا خواب آور نیست، من دیگه دارم مصرف میکنم بعدم من چون افسردگی دارم زیاد میخوابم دکتر از وقتی ا ...

روي منم خواب آور نيس فقط ريلكس وبي خيال ميشم

من واسه افسردگي بعد زايمان خوردم

ولي الان يه پسر بيش فعال دارم نخورم ديوونه ميشم از دستش

روي منم خواب آور نيس فقط ريلكس وبي خيال ميشم من واسه افسردگي بعد زايمان خوردم ولي الان يه پسر بيش ...

وای خدا منم خیلی ناارومم یعنی میشه زودتررومنم اثر کنه

2706