2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه

چرااا؟

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2728
بدنیس اثر انگشت ک نداره اگ بتونی ۳۰ رو بخری بهتره

مدل های جدیدش دارن

فقط قیمتشون فرق داره

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
من دارم در مقابل قیمتش عالیه و کار منو که راه میندازه بستگی داره شما چه استفاده ای از گوشی که میخوای ...

مثلا مدت زمان باتریش دوربینش اینکه هنگ نکنه خوش دست بودنش وخیلی چیزای دیگه😐

بایددختر داشته باشی تاباخود تصورکنی،،،پیچ وتاب شانه رادر موهای طلایی اش😍😍😍
مثلا مدت زمان باتریش دوربینش اینکه هنگ نکنه خوش دست بودنش وخیلی چیزای دیگه😐

باطریش عالیه من دوروز یه بار شارژ میکنم با اینکه همش از اینترنت استفاده میکنمدوربینش تابحال هنگ نکرده اصلا خود گوشی هنگ نکرده تو نقتط ضعفش فقط بدنه پلاستیکیشه که مدلای گروه Aهمشون پلاستیکین بحالم از دستم نیفتاده البته من از همون اول گارد زدم

باطریش عالیه من دوروز یه بار شارژ میکنم با اینکه همش از اینترنت استفاده میکنمدوربینش تابحال هنگ نکرد ...

گاردچیه😐

بایددختر داشته باشی تاباخود تصورکنی،،،پیچ وتاب شانه رادر موهای طلایی اش😍😍😍