2737
2734
عنوان

بازار خرید مشهد

14759 بازدید | 34 پست

دارم میرم مشهد مسافرت . ممنون میشم بازارهای خوب برای خرید لباس مخصوصا مانتو ( ترجیحا اسپرت ) و کیف بهم معرفی کنید( تنوع جنس باشه و خلاصه شیک  و گوگولی ) 

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای مانتو کیف کفش حتما یه سر به خیابون طلاب بزن

واقعا چیزاشون خیلییی خوبن عالی ان خودم از اونجا خرید

میکنم

تیکر تولد عشقمه فداش بشم الهی😗💞😙😻 من بچه ندارم😉😻😋

پاساژ وصال طبقه همکف

خیابان های حرعاملی معدن کیف و کفش هستن مخصوصا کیف چرم 

برای مانتو به سلیقتون بستگی داره خیابون راهنمایی فروشگاه vip خوبه اگه اسپرت میخواین بقیه مغازه های خیابون راهنمایی هم خوبن

استرس و نگرانی بیش از حد در مقابل کرونا راه نجات نیست. راهی به سمت ضعیف شدن در مقابلشه. 
2738

عزیزم طلاب میخوای بری برو ولی من شخصا سلیقم نیست اونجا هرجور خودت فکر میکنی بنظرم اول راهنمایی و پاساژای کیان سنتر ۱ و۲ و پاساژ فردوسی برو دوست نداشتی برو طلاب...

نظر شخصیمه ناراحت نشین لطفا

استرس و نگرانی بیش از حد در مقابل کرونا راه نجات نیست. راهی به سمت ضعیف شدن در مقابلشه. 

جاهایی که بچه ها گفتن قیمتاش مناسب تره فکر کنم

ولی حتما یک سری هم به خیابون راهنمایی و برج سلمان بزن.

خیابون سجاد و خیام هم تنوع زیادی داره.

مجتمع خورشید هم تو احمدآباد لباسای شیکی داره ولی خیللی گرونه

کیان سنتر یک و دو هم بدک نیست

خوش بگذره بهتون😘

عزیزم طلاب میخوای بری برو ولی من شخصا سلیقم نیست اونجا هرجور خودت فکر میکنی بنظرم اول راهنمایی و پاس ...

مرسی از راهنماییت چرا ناراحت بشم عشقم 

مرسی دوستام     ( ولی سخت شد خیلی زیادن که سه روز اونجام)

الان یاد فردوسی افتادم اونجا تنوع زیاده هر طبقه مخصوص یه چیزه(طبقه کیف و کفش طبقه شال و روسری و..) جامعه و تقریبا از همه نوع سلیقه هست قیمتاشم معمولیه یه از صبح تا عصر برو 

جاهایی که بچه ها گفتن قیمتاش مناسب تره فکر کنم ولی حتما یک سری هم به خیابون راهنمایی و برج سلمان بز ...

مرسی گل ناز

2706