1608
1605
عنوان

طرفدارای ساسی مانکن بیاین

164 بازدید | 22 پست

امروز تو اینستا ی کلیپ افشاگری دیدم که ساسی هم زن داره هم بچه ولی تا حالا نرفته پسرشو ببینه و ولشون کرده واقعا متاسفم

برای شادی روح عموی جوانم ی صلوات بفرستید اجرتون با خدا

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

ساسی رو نمیدونم ولی واقعا برای همچین پدرهای متاسفم 

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡
1522

اینستا رو پاک کردم

اگه از سایت رفتی لینک بزار

فقط 33 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجا از دردات نگو ، چون به بدترین شکل ممکن قضاوت میشی ! باردار نیستم ! تیکر رسیدن به ۳ تا از آرزوهامه💚

الان اومدی یه جمله گفتی متاسف شدی😂چیکار کنیم خب

لینکی چیزی ای بابا😂

اسکار بدترین لحظه هم میرسه به وقتی که عکس پروفایلتو عوض میکنی بعد یادت میوفته جواب 30 نفرو نداده بودی🤣
8
حاشیه نیوز بود اسم اون پیج لینک بلد نیستم بذارم

سه نقطه بالای پستو بزن بعد بزن کپی لینک بعد بیا اینجا پیست یا الصاقو بزن.

اسکار بدترین لحظه هم میرسه به وقتی که عکس پروفایلتو عوض میکنی بعد یادت میوفته جواب 30 نفرو نداده بودی🤣

تنها اون اینجوری نیس خیلی از هنرمندا این مدلین فقط یکیشون افشا شده

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الا بذکر الله تطمئن القلوب❤خدایا شکرت❤                           به آرزوهام قول رسیدن دادم😊 تیکر رسیدن به آرزوهامه😄
1523

اره درسته ...اول مهاجرت با دختره نامزد میکنه که اقامت بگیره فکر کنم بعد دختره حامله میشه ساسی خوشحال میشه ولی بعدی که کارش درست میشه دختره رو ول میکنه میره دیگهههه خبری ازش نمیشه دختر طفل معصوم و غریب پسرشو دنیا میاره . خلاصه یهو میفهمه ساسی با دنیا جهانبخت دوسته ....هر چی پیام براش میذاره بیا بچه تو ببین اینا بلاک میکنه حتی تو کنسرتش هم میره که بچه شو نشون پدرش یعنی ساسی بده به نگهبانی میگه بندازنش بیرون ...دختره دیگه چندبار تهدیدش میکنه ول میکنه

واسه هیچ کس شاخ نشدیم ولی شاخ دراوردیم از شاخ شدن بعضیا 
اره درسته ...اول مهاجرت با دختره نامزد میکنه که اقامت بگیره فکر کنم بعد دختره حامله میشه ساسی خوشحال ...

من امروز دیدم بخاطر اون بچه خیلی ناراحت شدم

برای شادی روح عموی جوانم ی صلوات بفرستید اجرتون با خدا
1611