2726
عنوان

حرف مردم و بخصوص خانوادم

108 بازدید | 6 پست

سلام دوستان

مشکل من اینه حرف دیگران خیلی واسم مهمه مخصوصا خانوادم اینقدر ک بخاطر حرفای اونا از شوهر و بچم دلزده میشم و افسرده نمیدونم چ کنم مثلا میگن بچت چقد جیغ میزنه اه خسته شدم😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آدما با هم فرق دارن

کسی ک حرف مردم براش مهم نیست سخته شمارو د ک کنه

منم میفهمم چی میگی

آگه نمیتونی جلو ناراحتی تو بگیری

سعی کن کمتر بری 

یا اگه میری زود برگردی ک کار ب این حرفا کشیده نشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2728

عزیزم تا زمانی که به حرف دیگران اهمیت بدی نمیفهمی مزه ی زندگی چجوریه. قبل از هر کسی خودتو دوست داشته و به خودت و علایق خودت اهمیت بده.مردم حرف چرت زیاد میزنن .منم یه موقعی مث الان شما بودم خدارو هزار مرتبه شکر که تغییر کردم و دیدم زندگی ميتونه خیلی قشنگتر باشه.دلت میاد بخاطر خونوادت از نزدیکترین کسای  زندگیت سرد بشی

لعنت به همه روزای بعد از تو 

واقعا ادم نمیتونه بگه حرف مردم برام مهم نیست چون هر چقدم خودتو به بی خیالی بزنی بازم ته ته دلت ناراحت میشی 

متاسفاته همه فقط بلدن به هم نیش بزنن فقط بلدن بدیتو به رخت بکشن 

باید تحمل کنی چاره ای نیست و سعی کن ناراحتتیتو سر بچه و شوهرت خالی نکنی بگو خوب بچست دیگه بچگی خودتون یادتون نیست چقد جیغ جیغو و وِزه بودین با خدا حرف بزن بگو خدایا فلانی این حرفو زد من ناراحت شدم تو میگی چی کار کنم یه وقتایی میبینی نوازشت میکنه و میگه بی خیال یه دفعه ناراحتیارو از دلت بر میداره 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات