1507
1411
عنوان

حرف مردم و بخصوص خانوادم

100 بازدید | 6 پست

سلام دوستان

مشکل من اینه حرف دیگران خیلی واسم مهمه مخصوصا خانوادم اینقدر ک بخاطر حرفای اونا از شوهر و بچم دلزده میشم و افسرده نمیدونم چ کنم مثلا میگن بچت چقد جیغ میزنه اه خسته شدم😒

آدما با هم فرق دارن

کسی ک حرف مردم براش مهم نیست سخته شمارو د ک کنه

منم میفهمم چی میگی

آگه نمیتونی جلو ناراحتی تو بگیری

سعی کن کمتر بری 

یا اگه میری زود برگردی ک کار ب این حرفا کشیده نشه

من اینجوری ام. هرکس تاپیک الکی بزنه میرم تو تاپیک و ازش میپرسم هدفت چیه از این کار. همینم هستم ک هستم. تا شما باشی ب این درک برسی ک برا مجلس ختم دختر خاله عمه مادرت خودت لباس انتخاب کنی. یا اگه برادر شوهر دختر عمه ات ی مشکل ساده داره براش تاپیک نزنی. یعنی ممکنه ب این درک برسیم ی روزی؟

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

عزیزم تا زمانی که به حرف دیگران اهمیت بدی نمیفهمی مزه ی زندگی چجوریه. قبل از هر کسی خودتو دوست داشته و به خودت و علایق خودت اهمیت بده.مردم حرف چرت زیاد میزنن .منم یه موقعی مث الان شما بودم خدارو هزار مرتبه شکر که تغییر کردم و دیدم زندگی ميتونه خیلی قشنگتر باشه.دلت میاد بخاطر خونوادت از نزدیکترین کسای  زندگیت سرد بشی

فقط 27 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لعنت به همه روزای بعد از تو 
1517

واقعا ادم نمیتونه بگه حرف مردم برام مهم نیست چون هر چقدم خودتو به بی خیالی بزنی بازم ته ته دلت ناراحت میشی 

متاسفاته همه فقط بلدن به هم نیش بزنن فقط بلدن بدیتو به رخت بکشن 

باید تحمل کنی چاره ای نیست و سعی کن ناراحتتیتو سر بچه و شوهرت خالی نکنی بگو خوب بچست دیگه بچگی خودتون یادتون نیست چقد جیغ جیغو و وِزه بودین با خدا حرف بزن بگو خدایا فلانی این حرفو زد من ناراحت شدم تو میگی چی کار کنم یه وقتایی میبینی نوازشت میکنه و میگه بی خیال یه دفعه ناراحتیارو از دلت بر میداره 

الهی هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش نگران تو چه اندیشه و بیم از دگرانش?