2733
2739
عنوان

کشیدن بخیه لثه بعد جراحی

999 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من هفته پیش دندون عقلمو کشیدم بعدش مجبور به جراحی سینوس شدم دیروز رفتم بخیه رو بکشم یکیشو کشید گف زخمت نازکه بذار یک هفته دیگه بقیه بخیه رو بکش امروز صبح که پاشدم دیدم دهنم خون اومده لخته کوچک به مسواکم چسبید کسی بوده بعد کشیدن بخیه لثه خونریزی داشته باشه 

طوری نیست خون بود الان تمیز شده

دندونات رو با نمک مسواک بزن دور بخیه تمیز باشه بعدا برا کشیدن کمتر درد میاد 

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اب نمک مرتب قرقره کردم دهانشویه هم مصرف میکنم

بازم اطراف و رو بخیه رو مسواک بکش که غذا وخوراکی باقی نمونه  عفونت نکنه خون بیاد طوری نیست.نگران نباش

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
2738
باشه ممنون ۶روز انتی بیوتیک خوردم بسه دیگه دیروز تموم شد؟

خواهش عزیزم نگاه کن یا با انگشت لمسش کن ببین  اگر هنوز متورم بخور ولی بیشتر با ۶روز مصرف خوب میشه