2733
2734

من موهام بلنده کیف موخوره داره 😔😔میخوام برم یکمی کوتاه کنمو مش سوزنی درارم 

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
دیگه از این کوتاه تر نکن ـ تیغ نزن اسیب میزنه ب پیاز مو ـ ی سرچ کن عوارضشو بخون

ديروز عجله اي زد خوب ماشين نكرد امروز اول باز ماشين ميكنه اخه زبره ميچسبه همه چيز

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم شوهرم موهامو ماشین کرد اولش سختم بود بعد عادت کردم خیلی بهم میگفت موهاتو پسرونه بزن دیگه تا رضایت دادم اونم گفت بزار خودم ماشین کنم برات که دیگه خودش ماشین کرد موهامو حالا باز میخواد بزنه من نمیزارم

2738

ميشه بازم بزاری؟

من به دستان خداخیره شدم معجزه خواهد کرد🌹اللهم صلی علی محمدوآل محمدوعجل الفرجهم 🌹 خدایادستاموبگیربه حضورت ودستای گرمت بیشتراز همیشه نیازدارم کمکم کن(تیکرآرزوم تموم شد ولی به آرزوم نرسیدم خداشکرت😔💔)

استارتر ترکیده دوستان

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2706