2733
2734
عنوان

شما بودین کدومو انتخاب میکردین؟؟؟

180 بازدید | 15 پست

من باردارم الان با مادرشوهرم تو باترین جای شهرمون ساکنیموبارداریه دومم هست بچا اولم ۱/۵سالشه بهمن ماه زایمان میکنم انشاا... ،مادرشوهرم اینا قراره تا دوماه دیگه برن تو خونه جدیدشون زندگی کنن،پدرومادرمنم تقریبا ۳۰مین فاصله دارن با خونه من بنظرتون اگر برم نزدیکه خونه مامانم کرایه کنم برای زایمان بهتره؟یا خونه خودم باشم!؟مامانم یه بچه مدرسه ای هم داره!خیلی توش موندم!شوهرمم میشناسمش اگر مامانم نیاد خونمون منو میذاره خونه مامانم خودش نمیاد که شب بمونه!چکار کنم دو دلی شدید گیر کردم!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بودم خونه خودم میموندم نهایت یه هفته اولشو میرفتم خونه مامانم

میدونی فقط فکر بچه اولمم خیلی به خودم وابستس وگرنه اونجارو خیلی دوست دارم

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2728
میدونی فقط فکر بچه اولمم خیلی به خودم وابستس وگرنه اونجارو خیلی دوست دارم

اخی عزیزم 

ببین وقتی بچه دنیا اومد نباید جوری باشه که توجهتون نسبت به اولی حتی ذره ای کم بشه چون باعث میشه حسود بشه توجهتونو نسبت بهش چند برابر کنید

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰
2738
چراشوهرت شبانمیمونه  من دوستم کل حاملگی وتادوماهگی بچه خونه مامانش بودن

کلا عادت نداره😔میشناسمش که میذاره منو میره !

اخی عزیزم  ببین وقتی بچه دنیا اومد نباید جوری باشه که توجهتون نسبت به اولی حتی ذره ای کم بشه چ ...

آره راست میگه مثلا من دوستم برابچه اولی کادومیخریدمیگفت آبجی برات خریده

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘
اخی عزیزم  ببین وقتی بچه دنیا اومد نباید جوری باشه که توجهتون نسبت به اولی حتی ذره ای کم بشه چ ...

آره بمیرم فقط چسبیده بهمو مامان مامان میکنه!ناراحتشم خیلی!خدا کنه برای زایمانم بیتابی نکنه!

آره راست میگه مثلا من دوستم برابچه اولی کادومیخریدمیگفت آبجی برات خریده

واقعا؟؟؟وای چقدر خوبه اینجوری!بچش چندسالش بود اولی؟

آره بمیرم فقط چسبیده بهمو مامان مامان میکنه!ناراحتشم خیلی!خدا کنه برای زایمانم بیتابی نکنه!

خب یکم سختش میشه ولی حواستون بهش باشه هم شما هم شوهرتون 

مثلا بعد که بچه دنیا اومد وقتایی که شوهرتون میاد خونه بگید اول بره سراغ بزرگه و اونو بغل کنه بعد بره سراغ کوچیکه به بقیه خانواده هم بگید

یا وقتایی که توی جمع نشستید شما از کارای خوب دختر بزرگتون تعریف کنید اینا باعث میشه که فک نکنه یه رقیب براش اومده

میشه برا حاجتم صلوات بفرستید🥰
واقعا؟؟؟وای چقدر خوبه اینجوری!بچش چندسالش بود اولی؟

الان ۵سالشه دومی ۵ماه

توهم ازاین ترفندابریزکاری کن عاشقش شه اینجوری هم براخودش خوبه هم برای شما

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘
خب یکم سختش میشه ولی حواستون بهش باشه هم شما هم شوهرتون  مثلا بعد که بچه دنیا اومد وقتایی که ش ...

دقیقا خودمم به هردوتا خانواده گفتم که اول بزرگه رو قربون صدقش بریدو بغل کنید کوچیکه رو بعدش البته اوایل زایمانم دلم نمیخواد دومیمم پاسوز اولیم بشه!در کل گناه دارن خیلی دلم میخواست اولیم ۳سالش بشه بعد باردار بشم ولی شوهرم نگفتهو هماهنگ نکرده کار خودشو کرد!الرته خداروشکر میکنم چون اولیمو با سختی باردار شدم!

2706