2410
2553
عنوان

لطفا یه لحظه بیاین بچه ها دلم شور میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 42 پست
نه پس بی خیال میشم چون میخوام بخوابم خوبه یه قابلمه بزرگ اب بذارم رو شعله کوچیک گاز، گرم میشیم اون ...

اره میشه من گاهی خونمون خیلی سرد باشه بادوتا شعله اینکارو میکنم

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه پس بی خیال میشم چون میخوام بخوابم خوبه یه قابلمه بزرگ اب بذارم رو شعله کوچیک گاز، گرم میشیم اون ...

عزیزم وات بخاری برقی رو بخون ببین چند عددش اگر ۱۰۰۰ باشه عیبی ندارد روشن کن واگر ۲۰۰۰ باشه خطر داره بزنی به سیم سیار چون سیم داغ می‌کنه و جرقه میزنه اتصالی میکنه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2720
خداروشکر به سیم سیار وصل میکردید یا پریز اصلی؟

یه خونمون به پریز اصلی

ولی فکر کنم خونه بعدیمون به سیم سیار🤔

البته برای ما ازین قدیمی ها بود

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
ینی اونجاها انقد سرد شده ؟  پس چرا ما هنوز کولر روشن میکنیم ای باباااا 😞

از پریشب وحشتناک سرد شده

جنوبی شما؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2714
عزیزم وات بخاری برقی رو بخون ببین چند عددش اگر ۱۰۰۰ باشه عیبی ندارد روشن کن واگر ۲۰۰۰ باشه خطر داره ...

دوهزاره ☹

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
ایمن ترین کارو بکن لطفا

چشم عزیزم

والا خودم از قابلمه گذاشتن سر گاز هم یه کم میترسم🙈

نمیددنم چی کار کنم یخ کردیم

اصلا نزن عزیز من همسرم برقکار و مهندس برق بهش گفتم اون جواب پست اول رو داد

جدی؟ باشه خاموشش کردم. چه خوب شد پرسیدم. خیلی لطف کردی

2706