2410
2553

من و پسرم تنهاییم خیلی هوا سرده. بخاریمون هم هنوز راه ننداختیم. هیتر برقی روشن کردیم. اان تو نت خوندم نباید به سیم سیار وصل باشه، وگرنه خطر آتش سوزی داره. ولی ما فقط میتونیم به سیار وصلش کنیم. ولی نگرانم، شماها اطلاع ندارید خطرناکه یا نه؟

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........

منظورت بخاری برقیه؟؟؟

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

کجایی؟ من یه بار هیتر رو وصل کردم به برق خونم تو تهران فیوز پرید.یه بارم ویلای شمال زدم به برق خود سیم سوخت ولی زود فهمیدم خاموش کردم 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 

نباشه بهتره وای اگر وصله حواست باشه هر نیم ساعت یساعت چک کن سیمو که ذوب نشده باشه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2714
کجایی؟ من یه بار هیتر رو وصل کردم به برق خونم تو تهران فیوز پرید.یه بارم ویلای شمال زدم به برق خود س ...

وووووای 😢😢😢

قمم

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
بله عزیزم بخاری برقی فن دار

ما دو سه سال شب تا صبح با بخاری برقی ممیخوابیدیم

خداروشکر مشکلی پیش نیومد.

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
نباشه بهتره وای اگر وصله حواست باشه هر نیم ساعت یساعت چک کن سیمو که ذوب نشده باشه

نه پس بی خیال میشم

چون میخوام بخوابم

خوبه یه قابلمه بزرگ اب بذارم رو شعله کوچیک گاز، گرم میشیم اون طوری؟

تو هال خوابیدیم، آشپزخونه نزدیکمونه

به محافظ بزنش مال یخچال یاتلویزیونو دربیارنمیدونم خطرداره ی نه ولی سیم سیارشایدبرا این گفته چون برقش ...

سیم سیارش از این محافظ داراس. مال تی ویه

ما دو سه سال شب تا صبح با بخاری برقی ممیخوابیدیم خداروشکر مشکلی پیش نیومد.

خداروشکر

به سیم سیار وصل میکردید یا پریز اصلی؟

2706