2410
2553
عنوان

شوهرم سرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1553 بازدید | 57 پست
واقعا من تاسفم برای مردایی که چشم و دل زنشونو سیر نمیکنن😒

چقدرم این سردیشون گند میزنه ب رابطه، سری قبل شاید رابطش یعنی طول مدت داخل بودنش ۳۰ ثانیه بود

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
خوب پس ی ذره حق بده بهش فشار کار خستگی .تغذیه اینا همه تاثیر داره از اول ک اینجوری نبوده

قبلا بهتر بود .خستگی کارش خیلی سنگینه کارگاه داره سر کله با کارگرهاش دیگه اعصابی براش نمونده.وقتی میاد خونه بعداز شام .میفته میخوابه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پس سرد مزاجی .راست میگی

سرد مزاجه وگرنه گرم باشه هرجور باشه تو هر شرایط میخواد ازت

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
چقدرم این سردیشون گند میزنه ب رابطه، سری قبل شاید رابطش یعنی طول مدت داخل بودنش ۳۰ ثانیه بود

این بخاطر سردی نیست زود انزالن.میتونین بعد دفعه اول یبار دیگه برید که مدتش طولانی تر میشه.

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2720
دکتر کییی بودی تو😉

خخ دیگه چیکار کنیم وقتی نود درصد مردا بهش مبتلا هستن.بیشتر زناهم باهاش سرو کار دارن دیگه

2714
من که هیچوقت نفهمیدم گرمی ینی چی .خودمومیگما بی حس بی حس

برای رفع مشکل سردی باید ابتدا دلیل رو متوجه شد، و دلایل متعددی وجود داره که خیلی اوقات نیاز به دارو هم نداره. بهتره با مشاور صحبت کنید، شیوه و روشنپن رو چک کنید و ...
نیاز شما هنوز فعال نشده و باید فعال بشه

برای رفع مشکل سردی باید ابتدا دلیل رو متوجه شد، و دلایل متعددی وجود داره که خیلی اوقات نیاز به دارو هم نداره. بهتره با مشاور صحبت کنید، شیوه و روشنپن رو چک کنید و ...

شوهر منم همینه، الان ک باردارم ک بهانه هم پیدا کرده کلا میپیچونه، حسابی بهش اعتماد اهل چیزی نیست ولی ...

برای رفع مشکل سردی باید ابتدا دلیل رو متوجه شد، و دلایل متعددی وجود داره که خیلی اوقات نیاز به دارو ...

من اصن هیچ رقمه حسی ندارم

ببینم ،بشنوم،یاهرچیزی کلا هیچی

خودمم بی خیالشم

برای رفع مشکل سردی باید ابتدا دلیل رو متوجه شد، و دلایل متعددی وجود داره که خیلی اوقات نیاز به دارو ...

همسرم به هیچ وجه همکاری نمیکنه، از نظر اون رابطه ما طبیعی و کافیه

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
این بخاطر سردی نیست زود انزالن.میتونین بعد دفعه اول یبار دیگه برید که مدتش طولانی تر میشه.

اها مشکل دونجاست ک بعدش نمیاد دیگه رفت تا دو هفته دیگه

2706