2726
عنوان

شوهرم سرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1562 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره .نمیدونم شاید خیلی مغروره .یک وقتهایی میفهم اون هم نیاز داره ولی حاضر نیست بیاد به سمتم

وااا اصلا مگه وقتی نیاز داشته باشه غرور میتونه جلشو بگیرههه

چه غرور بیخودی😤

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

واقعا من

تاسفم برای مردایی که چشم و دل زنشونو سیر نمیکنن😒

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
ممکنه هورمون های مردونش کم باشه بهش بگو سرد و‌گرم بودن رو بیخیال کمبود این هورمون ده سال از عمرش ک ...

وا خدا نکنه.دور از جونش .مشکل از خودم هستش ظاهرم خوبه ولی سر زبون نیستم .براش دلبری کنم

شوهر منم همینه، الان ک باردارم ک بهانه هم پیدا کرده کلا میپیچونه، حسابی بهش اعتماد اهل چیزی نیست ولی خیلی اذیت میشم چون خودم گرمم

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

اول آزمایش تیرویید و هورمون مردونه انجام بده

احتمالش هست پایین باشه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2706