1472
1459
عنوان

شوهرم سرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1000 بازدید | 57 پست
اره .نمیدونم شاید خیلی مغروره .یک وقتهایی میفهم اون هم نیاز داره ولی حاضر نیست بیاد به سمتم

وااا اصلا مگه وقتی نیاز داشته باشه غرور میتونه جلشو بگیرههه

چه غرور بیخودی😤

فقط 39 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی.خدایا ممنون بخاطر فرشته کوچولویی که سپردی بهمون.تیکر تولد یکسالگی دخترگلمون

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

واقعا من

تاسفم برای مردایی که چشم و دل زنشونو سیر نمیکنن😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی.خدایا ممنون بخاطر فرشته کوچولویی که سپردی بهمون.تیکر تولد یکسالگی دخترگلمون
ممکنه هورمون های مردونش کم باشه بهش بگو سرد و‌گرم بودن رو بیخیال کمبود این هورمون ده سال از عمرش ک ...

وا خدا نکنه.دور از جونش .مشکل از خودم هستش ظاهرم خوبه ولی سر زبون نیستم .براش دلبری کنم

1475

احتمالااااا سردیش بالاس

منم شوهرم اگ بهش مرتب ماست بدم 

یک ماهم طرفم نمیاد

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
محمد فاضل من ب زودی خودش رو در سونو انومالی نشون میده ب حرمت اسم بزگوار حضرت محمد😊😊.خدایا بچمو سپردم ب خودت سالم بزارش بغلم خدا جونم

شوهر منم همینه، الان ک باردارم ک بهانه هم پیدا کرده کلا میپیچونه، حسابی بهش اعتماد اهل چیزی نیست ولی خیلی اذیت میشم چون خودم گرمم

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

اول آزمایش تیرویید و هورمون مردونه انجام بده

احتمالش هست پایین باشه

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
1449
واقعا من تاسفم برای مردایی که چشم و دل زنشونو سیر نمیکنن😒

چقدرم این سردیشون گند میزنه ب رابطه، سری قبل شاید رابطش یعنی طول مدت داخل بودنش ۳۰ ثانیه بود

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
خوب پس ی ذره حق بده بهش فشار کار خستگی .تغذیه اینا همه تاثیر داره از اول ک اینجوری نبوده

قبلا بهتر بود .خستگی کارش خیلی سنگینه کارگاه داره سر کله با کارگرهاش دیگه اعصابی براش نمونده.وقتی میاد خونه بعداز شام .میفته میخوابه

پس سرد مزاجی .راست میگی

سرد مزاجه وگرنه گرم باشه هرجور باشه تو هر شرایط میخواد ازت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدرم این سردیشون گند میزنه ب رابطه، سری قبل شاید رابطش یعنی طول مدت داخل بودنش ۳۰ ثانیه بود

این بخاطر سردی نیست زود انزالن.میتونین بعد دفعه اول یبار دیگه برید که مدتش طولانی تر میشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
دکتر کییی بودی تو😉

خخ دیگه چیکار کنیم وقتی نود درصد مردا بهش مبتلا هستن.بیشتر زناهم باهاش سرو کار دارن دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من که هیچوقت نفهمیدم گرمی ینی چی .خودمومیگما بی حس بی حس

برای رفع مشکل سردی باید ابتدا دلیل رو متوجه شد، و دلایل متعددی وجود داره که خیلی اوقات نیاز به دارو هم نداره. بهتره با مشاور صحبت کنید، شیوه و روشنپن رو چک کنید و ...
نیاز شما هنوز فعال نشده و باید فعال بشه

برای رفع مشکل سردی باید ابتدا دلیل رو متوجه شد، و دلایل متعددی وجود داره که خیلی اوقات نیاز به دارو هم نداره. بهتره با مشاور صحبت کنید، شیوه و روشنپن رو چک کنید و ...

1457