2737
2739
عنوان

دلم‌ نمیخواد به مامانش بگه

429 بازدید | 16 پست

من بعضی وقتا که میزم خونه نامزدم غذا درست می‌کنم  معمولا به مامانش میگه یعنی می‌خواد از من تعریف کنه  ...من اصلا دلم نمیخواد بگه... ولی گوش نمیده

وقتایی که مامانشون نیست؟؟

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانش اونجا نیس که...خونه خودشه

ولی خیلی خوبه من کیف میکنم تعریف میکنه جلو خانوادش

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2728

[QUOTE=109503382]مامانش اونجا نیس که...خونه خودشه[/

آهان به نظرم نذار بگه چون بعدا متوقع میشه اگه نکنی هم میگه اون موقع میخواستی خودتو خوب جلوه بدی پس.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

ازش بخواه که نگه! 

به همین راحتی

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
2738
گوش نمیده

😒

چه بد 

خب چرا کاری رو که ناراحتت میکنه انجام میده?! 

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
نه یعنی نامزد عقد میشه شوهر 

آخه توی نی نی سایت ، بعضی ها به عقد میگن نامزد ، آدم گیج میشه

اصلا وبتی عقد نیستی نباید خونه اش بری ،چه برسه به اینکه آشپزی هم بکنی و اونم آمار بده به مادرش

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2706