2733
2734

اعتمادبنفسم و ازدست دادم چقدهمه خریدمیکنن براخودشون خوشبحالشون ماکه ارزوی همه چی ره دلمون موند

تیکر تولد یکسالگی دخترم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخی 😔 منم چند روزه یه مانتویی دیدم خوشم اومد ازش زده بودنش یک و دویست نداشتم بخرم با خودم گفتم این چه زندگیه؟یک و ویست برا بعضیا پول یه مانتوست برا ما خرجی یک ماه😂😂😂😂

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

گلی هر کس زندگیش ی جوره

خدا کنه مریضی نیاد

من قبل ک بچه دار بشم ماهی نبود ک برا خودم خرج نکنم و چیزی نخرم

اما از بعد بچه برا بچم خیلی بیشتر از خودم چی میخرم

سبک زندگی مهمه و درامد

2738

بچه ها امروز خواهرم پیج زده چیزاش ارزونه...تو تاپیک آخریم هست...خواستین نگاه کنین فالو کنین...بازم قراره بذاره...قیمتاش واقعا پایین گذاشته ک مشتری بتونه بخره...

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

من فقط یه جفت جوراب اسپرت بلند خریدم تا جایی که یادمه 😄

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!
گلم برو سرکار مردا ک با این وضع گرونی تو خرج و مخارج روزانه موندن ی کمی حق دارن ‌...همه از فر ...

نمیزاره....میگه هروقت مردم به فکر کارکردن باش حتی توخونه هم نمیزاره کارخونگی شروع کنم....

2706