2410
2553
عنوان

واسم دعا کنین😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 43 پست
ماشین مربیم نو بود خیلی نرم بوووود خیلییییا انقد کم خاموش میکردم ولی ی تست دادم داااغون واسه ی دوبل ...

اره ماشینایی که واسه امتحان میارن داغونه

دنده شونم جانمیره😫😤

ولی فقط سعی کن هول نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پاهاتو از رو کلاچ بر ندار برای دوبل بازی کن با کلاچ   از قصد سفت میگیرن

بله شنیدم ک از قصد مسکنن ک خیلی بیفتن و پول ب جیب بزنن

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜
2720
اره ماشینایی که واسه امتحان میارن داغونه دنده شونم جانمیره😫😤 ولی فقط سعی کن هول نکنی

چرا دندش دیگههههه😭😭😭

2714

ان شالله که قبولی عزیزم فقط استرس به خودت راه نده یاد امتحان خودم افتادم اینقدر استرس داشتم یادم رفت ترمز دستی رو بخابونم اما افسر مهربونی بود البته یکبار رد شدم دفعه دوم قبولم کرد گفت فقط زیاد تمرین کن بهش گفتم اگر ردم کنی دیگه نمیام اخه میرفتم دانشگاه حالا انگار برا اون فرقی میکرد🤣دلش برام سوخت😁

اوخ اوخ دنده ۳ را گاهی ۱ میزنم ماشین صدا ابهویج گیری میده 😆😆😆

🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤🤤

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
ان شالله که قبولی عزیزم فقط استرس به خودت راه نده یاد امتحان خودم افتادم اینقدر استرس داشتم یادم رفت ...

چ خوش اخلاق بوده

2706