1464
1411

.

سلام؛هرکی بهم توهین کنه یاالقاب زشتی نسبت بده سریع به نی نی یار میگم تالغو کاربری بشه.پس مواظب حرف زدنمون باشیم.

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1484

عزيزم مثلا من اسم شربت يا دارو رو بدم شما حاضري بدي بِه بچت؟ اخه اين مسائل تخصصي رو تو سايت عمومي مطرح ميكنيد ؟ واقعًا چطور اعتماد ميكتيد بِه حرف ديگران؟؟ اونم در مورد بچه تون؟ مگه زمان قديم دسترسي بِه دكتر نداريد و از عوام بزاي مداواي بچتون ميپرسيد؟؟!!

تو رو خدا نكنيد اين كارا رو!!!

مینور دارو نداره گلی من کلی دکتر رفتم گفتن دارو نمخاد و همه چیم مث بقیه هس

چرا دارو نداره.کسی که کم خونی مینور داره خونسازی بدنش ضعیفه؛سیستم دفاعی بدنش ضعیفتر میشه.تمرکز نداره.بدن عملکرد طبیعیشو انجام نمیده؛گفت باید فولیک اسید بدی ولی نوع شربتشو نگفت.

سلام؛هرکی بهم توهین کنه یاالقاب زشتی نسبت بده سریع به نی نی یار میگم تالغو کاربری بشه.پس مواظب حرف زدنمون باشیم.
1334
وای من این همه مشکل داشتم یعنی؟ فک نکنم ها خب اسم شربتو سرچ نکردی؟

بین دوتاموندم.فروگلوبین وفروتونیک.

1476
چرا؟ اگر اینطور بود تاکید میکردن حتما ازمایش خون ببرید بعدا قطره اهن بدین به بچه! اما قطره اهن برای ...

عزیزم اینو همه میدونن کسی ک کم خونی مینور داره بدنش اهن اضافی و خوب دفع نمیکنه واتفاقا اصلا نباید اهن مصرف کنه چون اهن خونش بشدت بالا میره قطره اهن از ۶ ماهگی تجویز میشه معمولا و تا یک سالگی بچه باید چکاپ کامل بشه یعنی ارمایش یکسالگی نبردین،؟منم همسرم داره و پسرمم گرفنه و الان فقط باید فولیک اسید مصرف کنه لطفا از چند تا دکتر دیگه هم بپرس ولی من مطمئنم

جدی؟من اطلاع ندارم پسدکترم بردم فقط گفت شما ک میدونسید مینورید جفتتون چرا ازدواج کردید ک بچتون مینور ...

جفتتون مینورین؟بچه دارین الان؟مینوره؟دوتا مینور الان اصلا مجوز ازدواجشونو نمیدن چون احتمال ماژور شدن بچه هست

عزیزم اینو همه میدونن کسی ک کم خونی مینور داره بدنش اهن اضافی و خوب دفع نمیکنه واتفاقا اصلا نباید اه ...

بچه تون چندسالشه؟قرص نمیخوره؟چی جایگزینش کردید شربت؟

1514