1464
1411
۵ روز دیگ دوساله میشه🥰نه از داروخانه پرسیدم گفت شربت نداره متاسفانه

میشه بگین چه قرصی بهش دادن باچه دوزی؟

سلام؛هرکی بهم توهین کنه یاالقاب زشتی نسبت بده سریع به نی نی یار میگم تالغو کاربری بشه.پس مواظب حرف زدنمون باشیم.
جفتتون مینورین؟بچه دارین الان؟مینوره؟دوتا مینور الان اصلا مجوز ازدواجشونو نمیدن چون احتمال ماژور شدن ...

اره جفتمون

ده سال پیش نه ماه دویدیم تا ازمایش ژنتیکم دادیم

دیگ چون جهش ها فرق داشت با تعهد نامه عقد دادن

من الفا هستم و همسرم بتا

پسرم از ما بهتره اما بازم مبنوره

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

اره جفتمون ده سال پیش نه ماه دویدیم تا ازمایش ژنتیکم دادیم دیگ چون جهش ها فرق داشت با تعهد نامه عق ...

خب خداروشکر من ۴ سال پیش عقد کردم همسرم مینور بود من فقر اهن داشتم پدرمون و دراوردن

1473
عزیزم قرص فولیک اسید دوزشو باید برم ببینم

نگاه کردی برام تایپش کن.

سلام؛هرکی بهم توهین کنه یاالقاب زشتی نسبت بده سریع به نی نی یار میگم تالغو کاربری بشه.پس مواظب حرف زدنمون باشیم.
خب خداروشکر من ۴ سال پیش عقد کردم همسرم مینور بود من فقر اهن داشتم پدرمون و دراوردن

میدونم گلم

اول ب منم گفتن فقز اهن

پدر و مادرم امدن ازمایش دادن

بعد کلی آزمایش ژنتیک گفتن مینور هسید اما جهش خیلی کم هست و این چیزا ک سر در نمیارم

عزیزم اینو همه میدونن کسی ک کم خونی مینور داره بدنش اهن اضافی و خوب دفع نمیکنه واتفاقا اصلا نباید اه ...

والا دکتر به من نگفت اینارو! بچه من چند روز دیگه یکسالش میشه یعنی دیگه دیره برا ازمایش بردن؟

1432
1mg

ممنون.به نظرت حل کنم توآب میخورش.سخت قرص خوردن تواین سن .

والا دکتر به من نگفت اینارو! بچه من چند روز دیگه یکسالش میشه یعنی دیگه دیره برا ازمایش بردن؟

نه چرا دیر من پسرم چون مریض شد یک و سالو نیمگی بردم حتما ببرش و یه چکاپ کامل بده ب دکتری ک ازمایش مینویسه بگو که همسرت مینوره تا اونم چک بشه تو ازمایش نی نی

هیچوقت دیرنیست پسرم نزدیک چهارسالشه.

1474
خانما منم مینور هستم ممکنه دخترمم مینور باشه آزمایشی نداده؟

احتمالش خیلی بالا.ببرش آزمایش cbc بده.

من هیچ اطلاعاتی درمورد مینور ندارم ایا درمان داره چیه؟

کم خونی مینور.تالاسمی مینور دونوع داره آلف وبتاست.آلفا خفیف ولی بتا شدیدتره.درمانش فولیک اسیده.رشد نمیکنن .ضعیفن.

1508