2737
2734
عنوان

4ساله اواره ایم باشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3307 بازدید | 146 پست
موافقم عزیزم دختر من الان ۱۴ سالشه عمرااااا اینجوری باشم  اصلا چرا باید از سن پایین مغزش بره س ...

خیلی مواظبش باش خیلی بخون و مواظبش باش😁

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الانم منتظریم توپایگاه بوشهربابام برامون خونه اجاره کنه واقعاخسته شدم ازاوارگی هم خودم هم شوهرم

ولی خدایی بوشهر شهر خیلی خوبیه البته ب جز گرونی هاش...کلا فاز مردمش خوبه...شهر زنده ایه

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2728
خونه داره دیگه چ معجزه ای ما بدبختای اجاره نشین اونم تو تهران چ بگیم. هر چی در میاریم فقط میدیم اجار ...

حق داری ایشالله ب مبارکی قدم پسرت خونه دار بشی 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
نه گرمای این جنوب که آتیشه نه سرمای اونجا ما اوایل بهار اومدیم یک شب فقط زنجان بودیم همونم یخخخخحح ک ...

خخخ برای شما سخت میشه دیگه

من مادرشوهرم تابستون از شیراز اومده بود اینور لباس گرم میپوشید تحمل سرما رو نداشت😁

2738
الان هیچ جهیزیه هم ندارم خونه رودادم رهن بااجارورهنش بتونم وسیله بخرم شوهرم پدرمادرش پشتمون نیستن ول ...

چون مادرتون مقصر اصلي اين ماجراست!

واقعا با چه منطقي بچه هاي ١٧ ساله و ١٨ ساله رو عقد هم كرده؟!!! پيش خودش چه فكري كرده؟!!!

یعنی اون روزارو میبینم؟؟؟ 

اره عزیزم...میبینی...من با اینکه اصلا مذهبی سفت و سخت نیستم از چهله زیارت عاشورا و ذکر خونه دار شدن واقعا ب طرز عجیبی ک خودمم نفهمیدم چی شد نتیجع گرفتم

2706