2726
عنوان

4ساله اواره ایم باشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3307 بازدید | 146 پست

بالاخره خواستگاری کردن انگشترانداختن باورتون نمیشه دوشب باشوهرم نخوابیدیم ازخوشحالی عقدکردیم پنج روزاینجابودن بعد ک رفتن شوهرم همین ک رسیدرفت سربازی افتاده بوداموزشیش تهران باهزاربدبختی خدمتشوگرفت بوشهرالان چهارسال خونه بابامیم خیلی مشکلات توزندگیمون بوده برج پنجم عروسیمون بودبازم اومدیم خونه بابام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وااای من زنجان اومدم نهههه سرماشو اصلا دوست نداشتم استخوان سوزه در اون حدم سرما آزار دهنده ست 🥶🥶🥶

چه فصلی اومدین؟برای شما سخته ما سرمارو به گرما ترجیح میدیم من تو گرما روانی وعصبی میشم😁

الان دخترم بدون پتو خوابیده گرماییه

بنظرم این خوش بحالی نداره من اگه روزی دختری داشتم مادری مثل مادر شما میشم عزیزم از وسط جر بخوره بهتر ...

موافقم عزیزم دختر من الان ۱۴ سالشه عمرااااا اینجوری باشم 

اصلا چرا باید از سن پایین مغزش بره سمت عشق و عاشقی 😁😁😁

استار تر بهت حق میدم اخه اجاره خونه تو بوشهر واقعا سرسام آوره....دعا میکنم خدا معجزه کنه واستون

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...

من ب شوهرم میگم بیا بریم خونه مامانم اینا من تک فرزندم اوناهم تنهان الکی پول کرایه ندیم اقا کلاس میزاره نمیاد تازه من از خدامه بریم اونجا تو ناراحتی فیض ببرید پولاتونم جمع کنید تازه

چه فصلی اومدین؟برای شما سخته ما سرمارو به گرما ترجیح میدیم من تو گرما روانی وعصبی میشم😁 الان دخترم ...

قبول دارم زمستون بشه تابستون نشه زنجان کولر خودش😍😍😍😍

تویی به جای همه و هیچ کس به جای تو نیست😍
چه فصلی اومدین؟برای شما سخته ما سرمارو به گرما ترجیح میدیم من تو گرما روانی وعصبی میشم😁 الان دخترم ...

نه گرمای این جنوب که آتیشه نه سرمای اونجا ما اوایل بهار اومدیم یک شب فقط زنجان بودیم همونم یخخخخحح کردیم🥶🥶🥶

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
استار تر بهت حق میدم اخه اجاره خونه تو بوشهر واقعا سرسام آوره....دعا میکنم خدا معجزه کنه واستون

خونه داره دیگه چ معجزه ای ما بدبختای اجاره نشین اونم تو تهران چ بگیم. هر چی در میاریم فقط میدیم اجاره

2706