2726
عنوان

4ساله اواره ایم باشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3307 بازدید | 146 پست
بچه هامن ازبچگی ب مامانم گفته بودم یااین یاهیچکس واقعاعاشقش بودم بچه هامامانم حتی منونمیزاشت تنهابرم ...

من اگ ب مامانم تو تینیجری همچین جمله ای میگفتم از وسط جرم میداد 😐 خوش ب حالت مامانت منطقیه باهات

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بچه هامن حتی بابامم درجریان بودتوتبریزک بودیم بارهاتواداره ب بابام گزارش داده بودن دخترباپسرفلانی دو ...

باهاش ازدواج کردی؟؟یا نه ؟؟؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
من اگ ب مامانم تو تینیجری همچین جمله ای میگفتم از وسط جرم میداد 😐 خوش ب حالت مامانت منطقیه باهات

حقیقتش مامانت مادری رو درحقت تمام کرده 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

بنظرم این خوش بحالی نداره من اگه روزی دختری داشتم مادری مثل مادر شما میشم عزیزم از وسط جر بخوره بهتره تا آینده و شخصیت دخترم خراب بشه البته هرکس نظری داره ممکنه الان با مخالفین زیادی روبرو بشم ولی به هرحال من دختر این مدلی نمیخوام😊

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊

دوهفته مونده بودبره سربازی بارون میباریدرفتم رستوران زنگ زدم بهش گفتم اومدم پیش مامانم باهام قهرکردتافرداش نه من زنگ زدم نه اون بارون جنوب خیلی طولانیه ووحشتناکه فرداش عصربازم بارون میومدم داشتم گریه میکردم زیربارون یهودیدم زنگ زدگفت میخوام زن بگیرم گفتم مبارکت باشه گفت نمیخوای بدونی کیه گفتم‌مهم نیس

حقیقتش مامانت مادری رو درحقت تمام کرده 

اتفاقا نامادری رو در حقم تموم کرده😔 نمخوام بحث جدیدی باز بشه چون تاپیک در راستای حرفای اسی هست. فقط در همین حد گفتم ک بدونی سه چهار سالم هست هممونو ول کرده و جدا زندگی میکنه.

بچه هاگفت تاچندروزدیگ میام خواستگاریت باورنکردم‌گفتم شوخی میکنه فرداش دیدم عکس حلقه وچادرعروس فرستاده بعدش دیدم مامانش زنگ زدگفت بامامانت هماهنگ کردیم سه روزدیگه راه میفتیم

2706