2410
2553
عنوان

درد زایمان چطوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1198 بازدید | 41 پست
نه قابل تحمله، اما حس بدی داره، حس مثل جیش داشتن یا دفع داشتن

خب دقیقا همینه فقط یکم بیشتر میشه که حس دفعت بیشتر میشه و زورت میاد اون زمان زمانیه مه دیگه فسقل داره میاد

ولی خب بدنت با توضیحی که داری میدی راحت چهار پنج سانت هستی برو بیمارستان.من اینجوری بودم یساعت بعد فسقل بغلم بود

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

البته اگر منظم باشه و فاصله بینش کم باشه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شکم سفت میشه وزیر شکم درد میگیره و ول میکنه.اخرا هم ی حس زور میاد که دوست داری فقط زور بزنی 

حس زور مال اخرههههه اخرشه چند دقیقه اخر

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜
2720

سلام

برو یه دوش بگیر 

اگه درد زایمان باشه زیادتر میشه !

اگه زیاد شد برو بیمارستان به دکترت زنگ بزن بیاد عملت کنه وگرنه که طبیعی میاری🤭

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
خب دقیقا همینه فقط یکم بیشتر میشه که حس دفعت بیشتر میشه و زورت میاد اون زمان زمانیه مه دیگه فسقل دار ...

به این راحتی ام که شما میگین نیستا😂البته واسه من نبود من یه لحظه به حالت اغماء رفتم.خونریزی شدید.۴واحد خون بهم تزریق کردن.بیمارستان موندن واصلا بچه رو تا ۲روز نتونستم بغل کنم.تازه خدا به بچه ام هم رحم کرد.

هرکس یه نوع زایمان واسش مناسبه.من طبیعی واسم وحشتناک بود.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2714

منم هفته ۳۹ رفتم ولی فعلا درد ندارم سزارینم نمیکنن نامردا مجبورم طبیعی بیارم ،چیکارکنم دردم شروع شه ?؟؟

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
من از زایمان طبیعی میترسم دکترم هم گغت فقط طبیعی هر چی کفتم نامه بده سزارین قبول نکرد 

منم ازطبیعی میترسم ولی مجبورم عزیزم

منم هفته ۳۹ رفتم ولی فعلا درد ندارم سزارینم نمیکنن نامردا مجبورم طبیعی بیارم ،چیکارکنم دردم شروع شه ...

پیاده روی هرشب تا میتونی و تونت بزن ورزشای بارداری اوناروهم همش انجام بده بدنت اماده میشه و راحت زایمان میکنی و زودترم زایمان میکنی

پیاده روی هرشب تا میتونی و تونت بزن ورزشای بارداری اوناروهم همش انجام بده بدنت اماده میشه و راحت زای ...

ممنون خانمی ،حتماانجام میدم