1822
1823
عنوان

باردارهای نزدیک زایمان میشه بیاین

187 بازدید | 36 پست

سرما خوردم،تب و لرز،دکتر رفتم،کلا میخوام بدونم ممکنه ب جنین آسیب بزنه تب و لرزم؟۳۶هفته م

دفع پروتیین در حد trace هم دارم،اما ورم ندهرم،فشارمم نرماله۱۰هست

میشه از تجربه هاتون بگین

نه اسیب نمیزنه اب لیمو وعسل بخور وسوپ پر پیاز

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیم مهمونمون کنید.یاعلی.خدایا ممنون بخاطر فرشته کوچولویی که سپردی بهمون.تیکر تولد یکسالگی دخترگلمون
عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟ 
داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند.
1825
از امشب شروع کردم،چن ساعت تو تب سوختم

هر چی بیشتر شیر و آب و آبمیوه طبیعی بخوری زودتر تبت میاد پایین

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
1846
نه خدایی نکرده آسیب به مغز میرسونه اگه خیلی خیلی تب شدید باشه مثلا عقب موندگی

😱الان بهترم،حدود۳،۴ساعت تب داشتم

بنظرت خطرناک بوده؟البته خییییلی شدید نبود ولی لرزم داشتم

منم دفع پروتئین گرفتم ماه آخر پاهام مثل بادکنک شدن،بعید میدونم تب و لرز مادر برای بچه توی شکم ضرر داشته باشه.دکتر مگه نرفتی؟

تو نی نی سایت متوجه شدم با نادان بحث نکنم چون منم به اندازه نادانی خودش پایین میکشه.ترجیح میدم در مقابل نادانان سکوت کنم.هروقت دارم با استارتر حرف میزنم میای ریپلای میکنی و دخالت میکنی دیدی جوابت رو ندادم بدون نخواستم باهات بحث کنم😊سرت رو بکن تو لاک خودت،مگه وکیل مدافع استارتری🤪😜😛
منم دفع پروتئین گرفتم ماه آخر پاهام مثل بادکنک شدن،بعید میدونم تب و لرز مادر برای بچه توی شکم ضرر دا ...

دیشب یهویی تب کردم،رفتم دکتر عمومی،تا امروز ک برم متخصص

اما برا تب نگرانم،مبادا اثر بد گذاشته باشه رو بچه😥

😱الان بهترم،حدود۳،۴ساعت تب داشتم بنظرت خطرناک بوده؟البته خییییلی شدید نبود ولی لرزم داشتم

نگران نباش منم تو بارداری سرمای شدیدی خوردم خدارشکر هیچ اتفاقی نیفتاد گلم سوپ و مایعات بخور زودتر خوب شی 

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷
1794
دیشب یهویی تب کردم،رفتم دکتر عمومی،تا امروز ک برم متخصص اما برا تب نگرانم،مبادا اثر بد گذاشته باشه ...

مگه خیلی بالا بود؟ 

تو نی نی سایت متوجه شدم با نادان بحث نکنم چون منم به اندازه نادانی خودش پایین میکشه.ترجیح میدم در مقابل نادانان سکوت کنم.هروقت دارم با استارتر حرف میزنم میای ریپلای میکنی و دخالت میکنی دیدی جوابت رو ندادم بدون نخواستم باهات بحث کنم😊سرت رو بکن تو لاک خودت،مگه وکیل مدافع استارتری🤪😜😛
تب داشتی؟

آره گلم هم تب هم لرز استرس رو از خودت دور کن دکتر برو و داروهایی که میده سروقت استفاده کن

وزن شروع۱۱۱❤ وزن فعلی ۹۹😍قد ۱۵۷ ❤وزن هدف ۶۵❤به یاری خدا من هدفم میرسم ❤تارخ شروع ۹۸/۹/۱۷
دکتره گف پایینه،اما اومدم خونه واقعا گر گرفتم،الان بهترشدم

نگران نباش چیزی نمیشه،استرس الانت بدتره .من بیدار شدم نصف شبی پوشک عوض میکنم  شب ساعت ۱ خوابیدن نمیذاشتن بخوابم،منم داشتم از بیخوابی غش میکردم  

1718