2726
شوهر من طرز فکر  عجیبی داره!!! جدا فکر میکنه من رو ب ا رابطه ی جنسی گرفته وقتی رابطه رو باهاش ...

توضیح دادم. اینم رابطه میخواد ولی خبری از خرج کردن نیست. به همه ی اوناییکه شوهراشون پول خرجشون میکنه حسودیم میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم خیلی ناراحت شدم چقدر سخته برات این شرایط☹ پس حس مسئولیتش کجا رفته ای خدا... هیچوقت ازش درخوا ...

کردم. انقدر قیافه میگیره و غرمیزنه  که از گفتم پشیمون میشم

😂😂😂😂😂😂😂وای نمیری😂😂😂خب تودعواحلواخیرات نمیکنن کههههه ول کنه

اخه به فک  بردم واقعا خیلی مسخرست جدی کفت 

یکمیم ادمه داشت اونایادم نمیاد

گفت این همه  حمالی میکنم برا ...

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
2728
توضیح دادم. اینم رابطه میخواد ولی خبری از خرج کردن نیست. به همه ی اوناییکه شوهراشون پول خرجشون میکنه ...

حسودیت نشه چون وظیفه مرد هست😑 میتونی طلاق بگیری؟ 

من بشخصه با خیانت کنار میام اما با خساست نه 

والا من مجردم ، دوس پسر دارم میدونه هم شاغلم ، اما بازم نسبت بهم حس مسیولیت مادی داره 

شوهر شما حتما این موردش ریشه در یه موضوعی داره مثلا اینکه پذرش اینطور بوده و مادرش عقده کرده تو گوشش فرو کرده برای زن خرج نکنه ، یا قبل شما دوس دخترهاش مفت و مجانی در اختیارش بودن ، متاسفانه ازین موارد دیدم و معمولا اصلاح نمیشن ، سنتی ازدواج کردی؟ قبلش راجبش صحبت نکردین؟ 

چطوری از دوست پسرت میگیری؟مثلا هدیه میخره یا پول میده؟

راستش چون تجربه ادم خسیس داشتم دستم اومده اول اینکه همون اول رابطه ببینم منو نمیبره رستوران و کافی شاپ میفهمم خسیسه و ادامه نمیدم ، بعد اینکه به خودمم ربط داره اگه کوتاه بیام و ازش درخواستی نکنم همون ادمی که خسیس نیس به مرور خسیس میشه ، به عبارتی میگن گربه رو شب حجله بکش همونه 😂 واقعا مردها عادت میکنن. مثلا میگم فلان ادکلن رو برام بگیر غزیزم، چیزای خیلی سنگین هم همون اول نمیگم ، با چیزای جزیی میشه فهمید ، میریم شب بیرون شام من حساب نمیکنم کامل اوون حساب میکنه ، وقتی بیرونیم میگم برم داروخونه خزید دارم یا خودش میاد یا کارتشو میده ، الان طوری شده که مثلا سرش شلوغ باشه چند هفته برناممون اکی نشه همو نبینیم، اصرار میکنه الی شماره کارتتو بفرست لطفا 😂😂با اینکه میگم نه چکاره ای ، من ازت تفریحو بیرون میخوام ، نه پول ، میگه حس مسیولیت دارم بد سلیقه ام نمیدونم هدیه چی بگیرم لاقل پول واریز کنم خودت بگیری عزیزم ، یا گفت بریم سفر گفتم فعلا توان مالیم اکی نیس ، گفت این چه حرفیه هرجا و هرکجا رفتیم همه چیزت با منه 🙊😅😊 درواقع نصفش به ذات خود طرف و نصفش به عادتی که دختر بهش میده ربط داره 

راستش چون تجربه ادم خسیس داشتم دستم اومده اول اینکه همون اول رابطه ببینم منو نمیبره رستوران و کافی ش ...

خانوادت مشکل با سفر و اینا ندارن؟خیلی خوبه ک بتونی حرفتو بزنی

من شوهرم از اول اختیار پول و پولاش داد بمن ..خودم پول برمیدارم خرج میکنم

اگر این خصلتو نداشت نمیتونستم پول بگیرم

خانوادت مشکل با سفر و اینا ندارن؟خیلی خوبه ک بتونی حرفتو بزنی من شوهرم از اول اختیار پول و پولاش دا ...

نه عزیزم من ۳۱ سالمه ، از ۲۵ سالگی به بعد اجازه مسافرت دارم 😄🙈 البته که میگم با تور میرم و خیلی کندو کاو نمیکنن دقیقا کدوم اژانس مسافرتی و با کی 😅😅😅 و اینم بگم تا حالا با پسر نرفتم و هرچی اصرار کرد بریم نرفتم ، دیگه خودش با دوستش رفت مالزی و برام سوغاتی ساعت مارک اورد 🙊 یکمم بک گروند مذهبی داره اینکه من سادات هستم براش مهمه عیدای مذهبی یا تولد اماما میشه برام هدیه میخره یا پول تو پاکت یا کارتم میریزه 

منم کم رو بودم وفتی سنم کم بود بعد تو اطرافم دیدم و‌تجربه کردم و یاد. گرفتم به مردها باید حس مسیولیت مادی داد وگرنه پررو میشن 

نه عزیزم من ۳۱ سالمه ، از ۲۵ سالگی به بعد اجازه مسافرت دارم 😄🙈 البته که میگم با تور میرم و خیلی کن ...

عزیزم سادات هستی!!

میدونی ارتباط با نامحرم قلب آقا امام زمانمون رو به درد میاره...

خب ازدواج کنید خیلی گناه داره اثرش رو تو زندگی میبینید!!

کوچکترین وظیفه ی ما برای تعجیل در ظهور اقا ترک .ناهخ به عنوان یک شیعه

ببخشید نتونستم بی تفاوت باشم

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
عزیزم سادات هستی!! میدونی ارتباط با نامحرم قلب آقا امام زمانمون رو به درد میاره... خب ازدواج کنید ...

مگه شما تو زندگی من هستی؟ 😂😂😅شاید دلیلی داره که نمبتونم ، شما برو بهشت 😐 از صمیم قلب میخوام دقیقا اتفاقات بد زندگیم نصیبت بشه شاید اوونجا بفهمی دیگران رو نباید قضاوت کنی و نصیحت . 

عزیزم سادات هستی!! میدونی ارتباط با نامحرم قلب آقا امام زمانمون رو به درد میاره... خب ازدواج کنید ...

در ضمن خانوم عقل کل، مرجع تقلید من ازدواج موقت یا همون صیغه رو برای دختر مستقل و عاقل و بالغ حلال میدونه شاید من حرام نیس کارم ، مگه من کامل توضیح دادم 😑😏 

2706