2410
2553
عنوان

خیلی نا امیدم دارم دق میکنم اگه بیدارین میشه باهام حرف بزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 52 پست
اره ماشالا     همشونم همه چی تموم  عروسک  اما حیف که زندگیشون تباه کردن الان خبر ...

الهی خدا بهشون کمک کنه ...

ببین یادت باشه بهمون خبر بارداری رو بدی حتما 

واسه منم دعا کنی 

الهی خدا بهشون کمک کنه ... ببین یادت باشه بهمون خبر بارداری رو بدی حتما  واسه منم دعا ک ...

من کار بر فعالی نیستم شاید منو یادت بره ولی حتما تامیک میزنم     خیلی دعات میکنم  دعاهای من برای اطرافیانم میگیره برای خودم نه   

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کار بر فعالی نیستم شاید منو یادت بره ولی حتما تامیک میزنم     خیلی دعات میکنم &nb ...

یادم می مونه کاربری تو رو 

هر دعایی که واسه دیگران میکنی حتما آرامش قلب واسه خودت میشه و انرژی خوبش به موقع به سمت خودت بر میگرده

با شادی و سلامتی و عاقبت بخیری فرزندت رو بغل کنی عزیزم

2720
لطف کن برا منم دعا کن منم برای شما

چشم خیلی دعات میکنم   الهی به هر آرزویی که داری برسی  برای آیت الکرسی هم خوندم گلم 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 
2714