2733
2734
عنوان

خیلی نا امیدم دارم دق میکنم اگه بیدارین میشه باهام حرف بزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 52 پست
اره ماشالا     همشونم همه چی تموم  عروسک  اما حیف که زندگیشون تباه کردن الان خبر ...

الهی خدا بهشون کمک کنه ...

ببین یادت باشه بهمون خبر بارداری رو بدی حتما 

واسه منم دعا کنی 

الهی خدا بهشون کمک کنه ... ببین یادت باشه بهمون خبر بارداری رو بدی حتما  واسه منم دعا ک ...

من کار بر فعالی نیستم شاید منو یادت بره ولی حتما تامیک میزنم     خیلی دعات میکنم  دعاهای من برای اطرافیانم میگیره برای خودم نه   

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من کار بر فعالی نیستم شاید منو یادت بره ولی حتما تامیک میزنم     خیلی دعات میکنم &nb ...

یادم می مونه کاربری تو رو 

هر دعایی که واسه دیگران میکنی حتما آرامش قلب واسه خودت میشه و انرژی خوبش به موقع به سمت خودت بر میگرده

با شادی و سلامتی و عاقبت بخیری فرزندت رو بغل کنی عزیزم

2728
لطف کن برا منم دعا کن منم برای شما

چشم خیلی دعات میکنم   الهی به هر آرزویی که داری برسی  برای آیت الکرسی هم خوندم گلم 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 
2738