2726
عنوان

خیلی نا امیدم دارم دق میکنم اگه بیدارین میشه باهام حرف بزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 52 پست
عزیزم تا ۱ سال کاملا عادیه باردار نشدن،همسرتونم  حتما ببرید برا آزمایش به امید خدا هیچ مشکلی نی ...

یه سوال راجب آزمایش   همین ازمایشگاه معمولی ها  هم انجام میدن  برای شوهرمو یا جاهای خاصی هست 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 
همه ازمایشام همه چیز خوبه   خسته شدم  یا بشه یا نشه   وقتی دکترم میگه همه چیز عالیه ا ...

اصلا و اصلا و اصلا نگران نباش و تو فکرش هم نرو 

اینچ چند وقت بدون بچه رو هم با هم خوش بگذرونید که از سال دیگه بچه دست و پات رو می بنده حسابی ....

یه ماه دیگه داری تا آذر .... 

بی خیال باش این یک ماه رو

فوقش ماه بعد دکترت کلی برنامه واست رو میکنه

اگر هم زیر سی سال هستی که کلا نگران نباش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا من استرس دارم که نکنه این ماه دوقلو باردارشم دو روز پیش سونو دادم دوتا فولیکول خوب22و23دارم

سلام مهربونم  ایشالا سالم و صالحشو حدا بهت بده هرجی قسمت باشه      من 4 تا فولی تخمدان راست  2 تا تخمدان چپ   همه 8 میل روز 10 پری بود که گفت عالیه   احتمال چند قلویی داد اما ناهمسان    اما نمیشه 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 
2728
اصلا و اصلا و اصلا نگران نباش و تو فکرش هم نرو  اینچ چند وقت بدون بچه رو هم با هم خوش بگذرونید ...

26 سالمه  اما کنسر پاپیلاری بودم    نگرانیم همینه میگم  شاید دارو های هورمونی تیروکسین کمه برام 

6 ماه تموم شد ماه بعدی 7 میشه که باید برم دکتر گفت تا آذر نشد بیا   اما خودم هیچ مشکلی ندارم&nb ...

برای من بدون هیچ مشکلی با پری که فقط نیمساعت تاخیر میخورد هرماه هشت ماه طول کشید تا باردارشدم نگران نباش حتما حکمتیه یکم سخته انتظار ولی من همش به خدامیگفتم هرموقع خودت فکرمیکنی به صلاحمه بهم بده.اتفاق این تاخیره باعث میشه هم خودت هم مخصوصا شوهرت بیشتر قدر بدونید برایما که اینجوری بود اصلا دوست نداشتم ماه های  اول باردارشم دوست داشتم یکم طول بکشه بعدا براتون خیلی لذت بخشه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
یه سوال راجب آزمایش   همین ازمایشگاه معمولی ها  هم انجام میدن  برای شوهرمو یا جاهای خ ...

دقیق مطمئن نیستم عزیزم، ولی فک کنم نیازه که آزمایشگاه پاتوبیولوژی برن برایه انجام آزمایشات

ببین عزیزم اصلا نترس منم همینجوری بودم رفتم دکتر بعده ۲ماه حامله شدم فقط ی دکتر خوب انتخاب کن ک کسی ...

من دکتر خانوادگی مادرشوهرم اینا میرم همینم شده مایع عذابم همش سوالات و همش و در هرررررر شرایط  آرزوی بجه دار شدن میکنن برام همین منو استرسی میکنه

دقیق مطمئن نیستم عزیزم، ولی فک کنم نیازه که آزمایشگاه پاتوبیولوژی برن برایه انجام آزمایشات

شما همسرتون مشکل داشتن     ببخشید پرسیدم 

سلام مهربونم  ایشالا سالم و صالحشو حدا بهت بده هرجی قسمت باشه      من 4 تا فولی ...

عزیزم ان شاالله  خداوند به زودی زود دامن شما و همه ی منتظران سبز کنه و بهتون نی نی سالم و صالح و خوشگل بده.من یه پسر 6ساله دارم تقریبا دوساله برای دومی اقدام کردم که نمی شد این ماه دکتر رفتم لتروزول و هاش ام جی داد روز 11سیکلم دوتا فولیکول22و23داشتم.واقعا میترسم که دوقلو بشن مخصوصا که چند روزه شوهرم بیکار شده.. 

برای من بدون هیچ مشکلی با پری که فقط نیمساعت تاخیر میخورد هرماه هشت ماه طول کشید تا باردارشدم نگران ...

اوخی عزیزم الان بارداری میشه برای منم دعا کنی من خیلی زندگی سختی خونه پدرم داشتم   بعد ازدواجم سرطان گرفتم الان میخوام طعم خوشبیختیو بچشم  بی دردسر اما نمیشه 

من دکتر خانوادگی مادرشوهرم اینا میرم همینم شده مایع عذابم همش سوالات و همش و در هرررررر شرایط   ...

این رو مدیریت کن

به هیچ کس همه نگو 

تا وقتی مطمئن بشی باردار هستی

این یک تصمیم شخصی هست 

اصلا به کسی ربطی نداره 

شاید یکی اصلا بچه نخواد

رو نده که بخوان دخالت کنن

هیچ کس نه خانواده خودت نه همسرت 

استرس ایجاد میشه واست اون طوری 

عزیزم ان شاالله  خداوند به زودی زود دامن شما و همه ی منتظران سبز کنه و بهتون نی نی سالم و صالح ...

ما هم این ماه بدهی بدی بالا اوردیم که شوهرم میگفت ایشالا حامله نباشی     شرایط درست میشه نگران نباش    سایز فولی چند باید باشه  میدونید 

اوخی عزیزم الان بارداری میشه برای منم دعا کنی من خیلی زندگی سختی خونه پدرم داشتم   بعد ازدواجم ...

نی نیم بدنیا اومده الان دوماهشه.حتما موقع شیر دادن برات دعا میکنم.ولی اصلا ناراحت نباش باخودت بگو من تلاشمو میکنم ولی اگر نشد حتما حکمتیه هیچ کار خدا بی حکمت نیست

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
این رو مدیریت کن به هیچ کس همه نگو  تا وقتی مطمئن بشی باردار هستی این یک تصمیم شخصی هست  ...

دیگه کاری که نباید میشد شد     بخاطر شرایطم هی میپرسیدن منم همون اولا گفتم بچگی کردم الان بلای جونم شدن 

2706