2726

خسته شدم همه چیز نرمال و خوبه  اما باردار نمیشم همیشه فکر میکردم جز کسایی ام که ماه اول باردارم عین خواهرام اما.....    

امروز روز تولدم بود  الان بیدار شدم و دیدم پری اومده دیگه خسته شدم پس خدا کجاست   فقط من بی لیاقتم  فقط من نباید طعم آرامشو بچشم  همه چیزایی که دارم با سختی با صبر   همش سختی همش مریضی چی میشه بعد اون همه سختی و تنهایی  خدا بهم یه بچه میداد  اما منو لایق نمیدونه 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا نگران نباش دختر 

اول که تا فکر کنم یکسال اصلا نازایی محسوب نمیشه بعد ار اون هم این دوره زمونه این مساله اینقدر راه حل داره که اصلا نگرانی نداره 

و نگرانی خودش اشکال ایجاد میکنه .... 

عزیزم نا امید نباش،چن مدته تصمیم گرفتی و اقدام کردی برای بارداری؟

6 ماه تموم شد ماه بعدی 7 میشه که باید برم دکتر گفت تا آذر نشد بیا   اما خودم هیچ مشکلی ندارم 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 
اصلا نگران نباش دختر  اول که تا فکر کنم یکسال اصلا نازایی محسوب نمیشه بعد ار اون هم این دوره ز ...

همه ازمایشام همه چیز خوبه   خسته شدم  یا بشه یا نشه   وقتی دکترم میگه همه چیز عالیه اما نمیشه  اونم این همه مدت حالم گرفته میشه 

نگران نباش میشی درکت می کنم چون گذروندم هربار پری گریه و ناراحتی منم همه تو فامیلمون بار اول باردار میشن ببخشید جسارته قول مادربزرگم فامیل ما برن زیر پتو دیگه حله ولی من طبیعی نشدم 7 ماه با دارو شدم فقطم دلیل باردار نشدنم استررررررس بود ماهی که استرس نداشتم و اقدامم درست نبود بچه اومد پس بی خیااااااال باش لطفا تازه من پلی کیستیک بودم و تنبلی هم داشتم شما که خدا رو شکر میگی مشکلی نداری الانم دارم میرم نماز برات دعا میکنم دوستم

دردم از یارست و درمان نیز هم
مثل اینکه رفتی فقط اینو بگم اگر شوهرت آز نداده بده حتما من خودم سر این جریان خیلی زمان از دست دادم&n ...

هستم  شوهرم ازمایش نداده دکترمم یکم زیادی آرامش داره اعصابم خیلی الان خورده تپش قلب گرفتم  یهو دیدم پریود شدم خوابم پرید

6 ماه تموم شد ماه بعدی 7 میشه که باید برم دکتر گفت تا آذر نشد بیا   اما خودم هیچ مشکلی ندارم&nb ...

عزیزم تا ۱ سال کاملا عادیه باردار نشدن،همسرتونم  حتما ببرید برا آزمایش به امید خدا هیچ مشکلی نیست 

نگران نباش میشی درکت می کنم چون گذروندم هربار پری گریه و ناراحتی منم همه تو فامیلمون بار اول باردار ...

خیلی ممنونم که دعام میکنی خیلی دلم پره           من استرس ندارم اصلا اما نمیشه 

2706