1464
1459
عنوان

خیلی نا امیدم دارم دق میکنم اگه بیدارین میشه باهام حرف بزنید

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 52 پست
دکتر غدد گفته همه چی رو به راهه   اما باز همون آذر همه جی رو دوباره برسی میکنم ببینم  مشکل ...

خدا رو شکر که روبراه هست 

حالا تا آذر کلی مونده 

آخ آخ چه بگیر هایی بودن همکلاسی هات😅😅

ممنون دورت بگردم فقط از خدا بخواه اگه قراره دوقلو بده یکی ازرو قل ها رو به من بده یکیشم به شما   ...

وای شما چقدر مهربونی الهی  1 نی نی سالم بهتون بده  اسم کاربریتون یادم نمیره   ایشالا همین جا تاپیک بزنی خبر مادرشدنتونو بهمون بدی خوشحالم کنی 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 
خدا رو شکر که روبراه هست  حالا تا آذر کلی مونده  آخ آخ چه بگیر هایی بودن همکلاسی هات😅😅

اره ماشالا     همشونم همه چی تموم  عروسک  اما حیف که زندگیشون تباه کردن الان خبرشون دارم معتاد شدن همشم خونه اینو اون  بهش میگن ازدواج سفید 

بحث کردن با آدمای احمق مثل کشتن مگس رو صورتته  هرچقدرم محکم بکوبی اون فرار میکنه و این تویی که یه سیلی محکم خوردیو باز مجبوری وز وزشو تحمل کنی 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

وای شما چقدر مهربونی الهی  1 نی نی سالم بهتون بده  اسم کاربریتون یادم نمیره   ایشالا ...

ممنون ان شاالله شما هم به زودی خبر مامان شدنتو بدی.برای من هر اتفاقی افتاد خبرشوبهت میدم عزیزم .

ممنون ان شاالله شما هم به زودی خبر مامان شدنتو بدی.برای من هر اتفاقی افتاد خبرشوبهت میدم عزیزم .

منتظر خبرای خوبت هستم 

1473
اره ماشالا     همشونم همه چی تموم  عروسک  اما حیف که زندگیشون تباه کردن الان خبر ...

الهی خدا بهشون کمک کنه ...

ببین یادت باشه بهمون خبر بارداری رو بدی حتما 

واسه منم دعا کنی 

الهی خدا بهشون کمک کنه ... ببین یادت باشه بهمون خبر بارداری رو بدی حتما  واسه منم دعا ک ...

من کار بر فعالی نیستم شاید منو یادت بره ولی حتما تامیک میزنم     خیلی دعات میکنم  دعاهای من برای اطرافیانم میگیره برای خودم نه   

من کار بر فعالی نیستم شاید منو یادت بره ولی حتما تامیک میزنم     خیلی دعات میکنم &nb ...

یادم می مونه کاربری تو رو 

هر دعایی که واسه دیگران میکنی حتما آرامش قلب واسه خودت میشه و انرژی خوبش به موقع به سمت خودت بر میگرده

با شادی و سلامتی و عاقبت بخیری فرزندت رو بغل کنی عزیزم

1447
لطف کن برا منم دعا کن منم برای شما

چشم خیلی دعات میکنم   الهی به هر آرزویی که داری برسی  برای آیت الکرسی هم خوندم گلم 

بخدا ناشکری نمیکنم   فقط انتظار برام خیلی سخته

ایشالا انتظارت طولانی نمبشه ماه دیگ بارداری

میشه امضامو بخونی.؟بچه ک بودم پدرو مادرم از هم جدا شدن😔 مامانمو خیلی دیر ب دیر میدیدم سختی خیلی کشیدم زندگی با نامادری تنهایی همیشه دردودلامو ب خودم گفتم 😔هیجده سالگی ب خاطر جو خونه ازدواج کردم شیش سال هیچ کار مفیدی نتونستم ب خاطر ازدواج انجام بدم‌ 😔همیشه احساس بدی ب خودم داشتم حس یه ادم بی ارزش😔😔 وقتی تصمیم گرفتم یکم تلاش کنم بجنگم چشمم تار شد رفتم دکتر گفت تو سرت پلاک داری 😔ولی یه حملس خوب شدم اومدم خونه سه سال هیچ چی واسم جور درنیومد از همیشه تنها تر وقتی داشت همه چی کمکم درست میشد پاهام بی جون شد گزگر کرد کرخت شد مشکوک ب ام اس شدم 😔😔اگ ایندفعه هم تو ام ار ایم پلاک نشون بده دیگ همه ارزوهامو باختم /میخوام بگم خدایا من خیلی بی کسی و تنهایی کشیدم خیلیا مسخرم کردن  تو ک دیدی روح و روانه خرابمو این دیگ حقم نبود نه ؟ واسم دعا میکنی معجزه بشه جواب ازمایشام خوب باشه بگن هیچیت نیست میدونم این فقط ی معجزس ولی اگ تو دعا کنی خدا بخواد میشه/الهی و ربی من لی غیرک  😔😔😔😔😔