2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخور بابا هیچی نمیشه

کار های خیر کوچیکتون رو اینجا بگید تا یادبگیریم ازهم https://www.ninisite.com/discussion/topic/6411735/%D9%84%D8%B7%D9%81%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D9%88%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D9%88%DA%86%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86?page=1
یعنی ممکنه چه اتفاقی بیفته به نظرت که نگرانی؟ یه خورده فکر کن عزیزم

یه چیزایی خوندم تو اینترنت نگران شدم خواستم از تجربه شماها استفاده کنم از نگرانی در بیام😐

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
2728
تو رو خدا راست میگی یعنی من زیادی حساسم...الان دوهفته هست اقدام کردیم واسه بارداری..احتمال میدم بارد ...

وا چی میشه مگه چقد حساسی.‌..من چیپس پفک فست فود حتی نوشابه هم خوردم😁😁 تازه ای وی افی هم بودم

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
منظورم اینه ضرر نداره یه سه تا دونه خوردم..البته تو اقدامم اگه باردار باشم الان باید دوهفته باشه

بیخیال بابا حامله بشی بااین فکرو خیالا خودتو پیر میکنی که 

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......
وا چی میشه مگه چقد حساسی.‌..من چیپس پفک فست فود حتی نوشابه هم خوردم😁😁 تازه ای وی افی هم بودم

اا راست میگی اروم شدم عزیزم ..ممنونم..میدونم خیلی حساسم😐

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
تو رو خدا راست میگی یعنی من زیادی حساسم...الان دوهفته هست اقدام کردیم واسه بارداری..احتمال میدم بارد ...

خب قراره چه اتفاقی بیفته که الان استرس داری؟هنوز که نینی تشکیل نشده. فقط وقتی فهمیدی بارداری لبنیات پاستوریزه بخور، دور لبنیات سنتی خط بکش.بقیه چیزا هم هیچ مشکلی ندارن حتی زعفرون. خود من همه چی می‌خوردم. فقط جیگر و هویج زیاد نخور، چون ماه های اول ویتامین آ برا جنین خطر داره و باعث لب شکری شدن نینی میشه

یعنی خوردی؟

ممنوعیت ها

قهوه 

زعفرون غلیظ 

ویتامین A مثل آب هویج زیاد . جیگر .

مشروبات الکلی 

داروهای گیاهی سر خود و خارج از مشورت با پزشک

داروهای بجز گروه A. گروه دارو ها رو هم تو اینترنت راحت میتونی پیدا کنی... بقیه داروها زیر نظر پزشک زنان و متخصص باید باشه

سیگار . گذاشتن موبایل روی شکمت . سموم شیمیایی مثل اسپری ها . آرایش مداوم و زیاد بخصوص رژ لب . لاک زدن. رنگ و دکلوره مو .....  اینها هم ممنوع هست 

یه چیزایی خوندم تو اینترنت نگران شدم خواستم از تجربه شماها استفاده کنم از نگرانی در بیام😐

پس بزار تجربه مو بهت بگم. باردار شدی اگه شرایطت نرماله نمیخاد کار خاصی بکنی زندگی عادی تو بکن. فقط چیزای خیلی خیلی بد که همه عالم و آدم میگن بده رو نخور همین. مثلا سیگار نکش الکل نخور 😑 در همین حد. نمیخاد کارای عجیب غریب بکنی یا چیز خاصی بخوری. وقتی اینطوری اطلاعات کامل نداری با مراقبتای عجیب و غریب خودت آخر کار دست خودت و بچت میدی. هیچ کارم نکنی همین استرست بیچارتون میکنه. زندگیتو بکن وقتش بشه خودش به دنیا میاد. به سلامتی ایشالا 🌹

اا راست میگی اروم شدم عزیزم ..ممنونم..میدونم خیلی حساسم😐

عزیزم اصلاااا استرس نداشته باش که بدترین سمه 

اینترنت هم نرو فقط به آدم استرس میده

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
مشکلی پیش نیومد عزیزم؟

مگه سمه که مشکل داشته باشه؟چرا انقدر سخت میگیرین

من ویارم سه چهارماه اول کیک خامه ای بود ضرر نداره که

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2706