2733
2734
عنوان

پيچوندن 🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 225 بازدید | 24 پست
چيكار كنمم به نظرتون

بچه ک‌نداری؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باهاش جدی صحبت کنید این چه رفتار زشتیه که بخاطر یک قلیون و دوستش اینجوری با شما رفتار میکنه ارزش شما اینه هر چیزی توی رابطه ۲ طرفست وقتی یک چیزی پارتنرشو ازار میده باید ترکش کنه 

نه

اهان‌معضرت میخوام‌من‌فک کردم‌دوست‌دختر داره تو فهمیدی و اون‌داره میپیچونتت.ی‌چیزی‌بگم‌ من یکی از دوستام با دوست پسرش  میرفت بیرون‌‌هی اون دوست پسرشم دوست متاهل داشت بابچه این نکبت خانوم‌ ک‌دوست‌من‌بود زندگی اون‌اقارو خراب‌مرد یکیو حور کرد دیگ‌تا شمالو مسافرتو‌ اینور اون‌ور میرفت بدبخت زن اونم‌بی خبر  اخر ی روز باجناق یارو میبینتشون‌ این نکبتم‌ با اون‌پسره بهم‌ زد  انقد‌افریته بود من‌از کسی شنیدم‌بعد بهم‌ی مدت هی ز زد اس داد من خطمم عوض‌کردم‌از‌همچین‌ادمایی باید فرار کرد‌

البته دور از حون‌شما ولی‌حواست ب شوهرت‌باشه درگیرش‌کن جاییی میری بگو ببرتت نزار وقت‌خالی پیدا کنه ک‌بره‌قلیون‌و‌....

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2738
خیلی بد توضیح دادی خانوم جان  من هیچی نفهمیدم 😮 😶

دقیقا منم‌فک کردم‌شوهرشدوست دختر داره این میدونه!!