2703
2553
عنوان

پيچوندن 🙄

225 بازدید | 24 پست

رفتارم بايد باهاش چجوري ميبود 

با دوستش و دوست دخترش رفتن قليون 

زنگ زدم گفت جلو ميلادي ام (اسم دكتر)  من فهميدم دروغ ميگه گفت اگه شك داري تصويري بزنگ تصويري ديگه ضايع كرد كجاس بهش گفتم لوكيشن بده گوشيشيو خاموش كرد

بعد ١ ربع گوشيشو روشن كرد زنگ زِد كجايي بيام دنبالت 

منم بهش گفتم خيايون گفت با كي مامانم

اومد دنبالم اروم بودم خواست يغلم كنه چهارتا در

وري گفتم بهش اونم هي ميگفت چيزي نبوده اولين و اخرين باره

هي ببخشيد اينا 

اما من گريه ميكردم الانم تو يه اتاق جدا خوابيدم واسه اولين بار

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

شوهرتو میگی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2714
شوهرم ديگه 

وقعا میدونی با دوست دخترش مسره‌میگرده میاد معضرت هواهی اونوقت میبخشیش باز؟؟... 

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
با دوستش و دوست دختر دوستش؟؟شوهرته؟؟اين داره زير ابي ميره هااا جدي بگير

اصلاا دروغ گفت كه دكتريم من حس ششمم انقدر قوي كه ميفهمم حالا واقعا مسئله حادي نيس ?

نه من نبخشيدمش فقط دارم نابودميشم كه چيكار كنم

خودتو راحت کن از این زنیدگی کسی ک‌یه‌بار بلغزه همیشه‌میلغزه خوده تو این‌کارو‌ میکردی قبول میکرد؟

2706