2733
2734

راستشو بخواین من فقط بخاطر دوس دخترم بیدار موندم میخوام باهش ازدواج کنم در حال فکر کردنم چه پیامی بهش بدم که قبول کنه؟؟؟

درضمن طرف ۱۵ و کلاس نهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی نگو . بزار درسش را بخونه  

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2728

تو دهنت هنوز بوی شیر میده خواستگاری چی میگه اخه 

برو مشقاتو بنویس

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2738

١٥ سالشه😳

الان ٤٥ ساله هاش مجردن 

اين دهه هشتاديا چه شانسي دارن زود ازدواج ميكنن😐

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد

بچه به سرپرستی گرفتین؟#،نه_به_کودک_همسری،یعنی این دختر خانوم عقیده هاش،ارزشاش ،شخصیتش و..تا ده سال دیگه همینه که میخوایید اازدواج کنید؟والا زمان قاجارم اینجوری نبود،شما حتی شیوه خواستگاریتون مثل ادم بالغ نیست با پیام ساعت چهارصبح خواستگاری میکنید؟حداقل یه حلقه بخرید برید کافه سورپرایزش کنید

2706