2410
2553
کجاش بلنده؟متوسطو به اندازه اس،تازه بچه اشو که باهاش چنگ نمیزنه😐

بچه پوستش حساسه با کوچکترین چیزی قرمز میشه . مادر که مرتب باید بچه را بشوره و حمام کنه با این ناخنها نمیتونه. البته نظر منه. 

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بچه پوستش حساسه با کوچکترین چیزی قرمز میشه . مادر که مرتب باید بچه را بشوره و حمام کنه با این ناخنها ...

عزیزم مطمئن باش یه مادر بیشتر از منو شما که غریبه هستیم به فکر بچه اشه،اگه با ناخن به بچه آسیب بزنه شده ناخوناشو میکشه ولی نمیذاره بچه اش اذیت بشه.🌹

اسی تکلیف خونه تو روشن کن بعد یه تاپیک دیگه بزن  

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
عزیزم مطمئن باش یه مادر بیشتر از منو شما که غریبه هستیم به فکر بچه اشه،اگه با ناخن به بچه آسیب بزنه ...

همه مادرا اینطور نیستند. مادرایی داریم که برای اینکه هیکلشون از فرم نیفته بچه شیر نمیدند. و ....

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2714