1600
1605

ناخن مامان چقدر بلنده. بیچاره بچه  

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم

انواع دمنوش‌های گیاهی و ترکیب آنها

کلیک کنید

1522

بیا تاپیک  قبلت چرا دروغ میگی

شاید میان اینهمه نامردی .....باید شیطان راستاایش کرد 🖤...........چون دروغ نگفت ......جهنم را به جان خرید .....ولی تظاهر به دوست داشتن ادم نکرد 👍......................................هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختن ...شبیه خرس و پلنگ هم نساختن ...................به گمانم ترسناک تر از ادمیزاد نیافتن 👊
1432
1601
کجاش بلنده؟متوسطو به اندازه اس،تازه بچه اشو که باهاش چنگ نمیزنه😐

بچه پوستش حساسه با کوچکترین چیزی قرمز میشه . مادر که مرتب باید بچه را بشوره و حمام کنه با این ناخنها نمیتونه. البته نظر منه. 

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
1578