2737
2734
عنوان

شما بودین میرفتین یا ن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 68 پست
خواهش گلم

بنظرم اگه مهمونی هم نمیری ..با نامزدت کاری نداشته باش که تو مهمانی باشه یا ن بیاد پیشت..رابطه خودت با مادرشوهرتو اینجوری شاید خراب کنی که مثلن نامزدت بره به مادرشوهرت بگه چرا نامزدمو دعوت نکردی و اونم ناراحت شه و کینه به دل بگیره

هر چطور جبهه بگیره مطمئنا اونا هم گارد مخصوص به خودشون رو میگیرن

شما شرایط ایشونو بخون

اولا همسرشون پسر عموشونه پس غریبه نیستن ک مادر شوهرش رو در وایسی کنه مامان بابای عروسشو ک میشن جاری و برادر شوهرخودش دعوت نکنه

دوما مهمونی برای تازه عروس و داماده و تعداد بالاست پس حضوز خانوادع استارتر فشاری ب کسی نمیاره

سوما نامزد استارتر رفته ب مامانش گفته ، اما مامانش بازم با این حال خودش زنگ نزده ب این خانوم دعوتش کنه

دیگه واقعا چ جوری باید بگع من شمشیرمو برات از رو بستم عروس گلم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نامزدت بگو که من نمیتونم بیام چون همه رو دعوت کردن جز من☹️😒 اونم حتما میره به مادرش میگه دعوتت م ...

اگر شما همسر رو واسطه قرار بودید برای نقل و انتقال حرف ها یعنی جرات گفتن همون رو ندارید

و این بردن آوردن ها اخر سر کم و کسر یا زیاد میشه و ناراحتی بدون اینکه بخواید پیش میاره

بهترین سیاست که صمیمیت هم ایجاد میکنه اینه که خودتون مستقیما با طرف موردنظر حرف بزنید

خب کلی کار دارن و مهمون دارن اون شب واقعا نمیشه ازش انتظار داشت کل کارارو بزاره جا پاشه بیاد پیش من. ...

خوب دیگه گفتم که دست خودتونه ک بقیه بهتون احترام بزارن یا نه...

اگه میخوایید همیشه تو مهمونیا حسابتون نکنن... انتظار داشته باشن بدون دعوت برید.  

یا اینکه بود و نبود تو مهم نباشه و فقط پسرشون باشه اونم برای کمک کردن و.... 

ک خوب به همین روند راضی باش...

2728
شما شرایط ایشونو بخون اولا همسرشون پسر عموشونه پس غریبه نیستن ک مادر شوهرش رو در وایسی کنه مامان با ...

واسه این مامان بابامو دعوت نکرده چون بابام از جمعای شلوغ بدش میاد کلافه میشه واسه همین همیشه مارو جدا دعوت میکنه چون میددنه تو شلوغیا بابام نمیره

استارتر یه وقت از نامزدت نخوای مهمونی رو ول کنه و باهات بیاد بیروناا... همین اول کاری رابطتو با خانواده شوهرت خراب نکن..

شاید فکر کردن چون هنوز عقد نکردین خودت سختته که تو جمع عروس و دامادا باشی.. شاید نخواستن اذیت شی که دعوت نکردن..

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
خب نامزدم رفته بود ب زنعموم گفته بود ک ب من اصرار کرده بیام زنعمومم کلی خوشحال شده بود دیگه ب عقلش ن ...

خب باید همین تلفن زدن رو به نامزدت تاکیدکنی که بره پیله کنه مادرش زنگ بزنه، اینطوری هم به خواستت رسیدی هم سبک نشدی

2738

دوستان بهتره آتیش بیار معرکه نباشیم😐 استارتر پرسید بدون دعوت برم یا نه، نپرسید بذارم نامزدم بره یا نه !!! 

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
واسه این مامان بابامو دعوت نکرده چون بابام از جمعای شلوغ بدش میاد کلافه میشه واسه همین همیشه مارو جد ...

تو رو نمیتونست خودش زنگ بزنه ؟

دختر خوب همین نکته های کوچولو باعث از بین رفتن یا بدست اوردن احترام میشع 

صمیمیت بی جا به خرج نده

تو از این زاویه نگاه کن ک شوهرت غریبه بود و تو خونشون مهمونی ... بازم با دعوت خالی خالی شوهرت پامیشدی میرفتی ؟

اونجا دیگه بیشتز از اینکه خونه زن عمو و عموت باشه خونه مادرشوهر و پدرشوهرته 

خود دانی ، خوش گذرونی یک شب رو فدای احترام جایگاهت نکن ، مطمئن باش با نرفتنت تحسین برانگیز تری در چشم بقیه

شما شرایط ایشونو بخون اولا همسرشون پسر عموشونه پس غریبه نیستن ک مادر شوهرش رو در وایسی کنه مامان با ...

اگر فقط پدر و مادر رو دعوت میکرد بازهم دلخوری پیش میومد که چرا خواهرا برادران رو دعوت نکردن و....

من خیلی وقتا خانواده همسرم رو دعوت میکنم اما پدر مادرم رو نه

و بالعکس همینطور 

گاهی همه رو با هم

این دلیل بر بی احترامی نیست

شرایط متفاوته

اما نرفتنش از همین اول بنای ناراحتی همسرش رو میذاره 

ک دلخور از مادرش بشه

مادر ک ببینه پسر هنو هیچی نشده طرف عروسه

شروع میکنه جذب کردن پسرش

ولی اگر بره و بگه بنده و مچ با شوهرش باشه

ب مادرشوهر هم با محبت و لبخند بگه که فلانی(همسرش) گفت که شما منو جزو خانواده تون دونستید و دعوتم کردید و ممنون طرف مجبور میشه همیشه رخ خوبش رو نشون بده و ثابت کنه ک ب پسرش خط های خوب میده

2706