2703
2553

هفته پیش عمل لارک کردم وامروز فهمیدم یه ماهه باردارم حالا نمیدونم چکار کنم از طرفی قطره هامو مرتب باید مصرف کنم از طرف دیگه نمیدونم عوارضی دارن یانه ؟واینکه میگن تو بارداری عمل لازک ناموثره ابا تو این زمان کم بارداری هم اثرمنفی داره؟

رو دستور قطره چشمی منع مصرف نوشته ببین بارداری هس داخلش

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

سلام خانوم شما مشکلی براتون که پیش نمیومد الان من دقیقا شرایط شمارو دارم خیلی استرس دارم

ی زن خوب همیشه کنارت میمونه😌!حتی خیانت اگه ببینه😶😕😯مهم نیس چقدر بهش دروغ بگی...یا دورش بزنی ... اون همیشه عاشقانه دوست داره💔فقط نکته ایی که هست اون مادرته نه ما👌😁😎👐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام عزیزم چی شد؟؟؟منم مشکل شمارو دارم الان

من باردار نبودم عزیزم مشکل دارم نه پریود میشدم نه باردار بودم شما حتما برو پیش ی دکتر زنان خوب بپرس

ی زن خوب همیشه کنارت میمونه😌!حتی خیانت اگه ببینه😶😕😯مهم نیس چقدر بهش دروغ بگی...یا دورش بزنی ... اون همیشه عاشقانه دوست داره💔فقط نکته ایی که هست اون مادرته نه ما👌😁😎👐