2726

میشه جراحیش کنم فعلا درد ندارم معمولا هرروزم بیرون روی دارم .... نمیدونم از کجا پیداش شد

زایمان طبیعی ام داشتم 

هموروئیده عزیزم

درد نداری کاری اش نداشته باش

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همورویید یا بواسیر

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2728

روزی سه قاشق ور روغن زیتون بخور و زیتون همیشه تو غذات باشه

گاهی ما یبوست داریم و اما اطلاع نداریم

اگر بعد ۳ روز خوب شد و فروکش کرد روغن زیتون رو داخل تمام غذاهایی که درست میکنی استفاده کن تا دوباره عود نکنه

زایمان طبیعی متاسفانه جاها باعث همچین مشکلاتی میشه  عزیزم

2706