2703
2553
باشه بهرحال تا فردا وقت بسیاره انشالله که یه راه چاره پیدا میکنی😂😂😂😂😂😂

عزیزم چقدر ساده ای شما 

فردا خودشو قطع دسترسی میکنه 

اگر خونه خودش باشه یه دقیقه میره توی هال حتی تو تاریکی با یه فلش عکس میگیره

💜👶❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب برم یه جا دیگه جن بگیرم

اره عزیزم برو بگیر که زیادن

نینی سایت به شما وامثال شما بسیار نیاز داره  

من شه پولی شیت🌊باوه شت که نار🏖                             دیمه که نارت مه ست وبی قه رار😍                        تاریخ شروع رژیم۱۳۹۹/۱۱/۲۸ قد۱۷۲  وزن شروع۱۰۷😭     هدف اول ۱۰۰🔓☺   هدف دوم۹۵🔓☺   هدف سوم۹۰🔓☺   هدف چهارم۸۵ 🔒😕   هدف پنجم۸۰🔒😕   هدف آخر ۷۵🔒😕                                                                                                                                              💎من فقط به خاطر خودم خوش اندام میشم💎                      خیلی دوست دارم خودم 🤗😍😘
2720
خخخخخ وای مردم خدانکشتت🤣🤣🤣من متاسفانه تازه عروسم نمیتونم عوض کنم وسایلمو ولی خوب افسردگی گرقتم خو ...

عزززيزم منم تازه عروسم ولي خيلي جهازمو دس دارم

چرا دوس نداري؟؟؟

2714
خخخخخ وای مردم خدانکشتت🤣🤣🤣من متاسفانه تازه عروسم نمیتونم عوض کنم وسایلمو ولی خوب افسردگی گرقتم خو ...

😂😂

منم تازه عروسم😢😢ولی کاش میشد یبار دیگ جهیزیه خرید

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
وااای چقدر حوصله داری😂اقا خونه من نیست منم مغز خر خورده عکس خونه مردمو میزارم جایزه بدید این همه جا ...

چرا عکسا تو گوگل بود؟

برای سلامتی همه ی مریض ها و مامان شدن همه منتظر ها صلوات بفرستید 😘
پذیرایی دوتا  ۹ متری😐آشپزخونه ب غیر میز فقط خودم جا میشم😐اتاقمم فقط برا پا گذاشتن جا هست ک بپ ...

چقد بامزه ای تو عزیزم مهم دل خودته ک شاد باشه وگرنه هستن ادمایی ک تو کاخ زندگی میکنن ولی ارامش ندارن انشاالله توم ازین خونه ها میخری

حالا خونه واس خودته یا اجاره

عزیزم چقدر ساده ای شما  فردا خودشو قطع دسترسی میکنه  اگر خونه خودش باشه یه دقیقه میره تو ...

راست میگی

حالا بخاطر یه عکس نتی خودشو نکشه خونش بیفته گردن ما😂😂😂😂😂😂😂😂

قرن بیست و یک برای بقیه کشورهاست، ما نهایتا سال دوم هجرت باشیم     
2706